Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Tak je pravda,že já už to mám nějaký ten rok a nezajímal jsem se jestli to jde ještě zřídit i pro obyčejné mobily s tím,že se člověk přihlašuje zadáním číselného hesla,přes GSM síť bez nutnosti připojení k netu,nebo už to valí jen na smartphony,ale nemám ani žádnou spešl SIMku jak tady někdo psal,že mu to funguje přes ní.Koupená SIMka Mobil.cz a přihlášení probíhá zavoláním na číslo S24 a naťukáním jména a hesla.Ale je možné,že v dnešní hypersuper době,kdy má každý aplikaci i na vytření zadní brady už na to ČS taky přešla a toto klasické GSM bankovnictví nechává už jen lildem kteří to mají a nově to valí aplikacemi.Jo a ten link cos posílal  je na službu Servis 24 mobilní banka,předpokládám,že ty sháníš spíš službu,kterou mají značenou jako Servis 24 telebanking  http://www.csas.cz/banka/nav/osobni-finance/servis-24-telebanking/o-produktu-d00019131

Upraveno uživatelem lape
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím.Podle mě to funguje pořád stejně jako před X lety a sloučené to teda moc nemají,akorát přidali aplikace pro chytré tydlyfony.Můžeš si vybrat jakou službu chceš a která ti nejvíc vyhovuje a i ten GSM banking je pořád v nabídce jako samostatná služba http://www.csas.cz/banka/nav/osobni-finance/prime-bankovnictvi-d00019473

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Telebank u ČS jsem pochopil jako "audiofilní". GSM bank se kdysi ovládal čistě SMS, později se zabezpečním prostřednictvím apky na SIM. Tedy data se šifrují pomocí klíčů na sim a klíče v baňce a přístup k nim je v menu telefonu přes PIN. Samotný přenos se děje prostřednictvím "zabezpečených SMS". Myslím, že to je vcelku spolehlivé, bezpečné a maximálně nezávislé na dalších okolnosech, jako jsou data, internet, telefon, aplikace...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Edison: aktuální informace člověka přímo od pramene. Vzhledem k tomu, že ČS má plno klientů staršího data narození, nebudou službu GSM banking rušit. Nicméně tato služba je poměrně drahá - nevím co si pod tím představit, ale pokud jde o pár plateb měsíčně, nehraje asi pár korun na víc roli.

Jde o platby zadávané pomocí obyčejného telefonu, hesla a zabezpečených sms. Snad je tato informace dostačující. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...