Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stratené kľúče od auta


peter.h22

Recommended Posts

Ak jeden kľúč máš, tak si to vieš spraviť aj mimo original servisu, u niekoho s diagnostikou. Budeš potrebovať nový kľúč (ešte nenakódovaný) a myslím že overovací kód na kartičke, ktorú by si k autu mal mať. Slúži ako overenie pri kódovaní kľúča (imobilizéra). Ak ju nemáš, tak si ju choď najprv vybaviť do original Peugeotu, tuším že za 20€ vystavia novú (treba ísť s autom, dokladmi, atď.)

 

V diagnostike sa dá potom vymazať stratený kľúč a nakóduješ nový (resp. prekóduješ všetky ktoré máš nanovo). V original servise ti to spravia všetko vrátane nového kľúča, ale rátal by som tak 200€.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne sa toto stalo minulí rok,niečo podobné.Kódovaciu kartu nemám a mal som jeden kľúč ktorý mi ostal zamknutý v aute.Zavolal som do origo Peugeotu kde mi spravili podľa VIN nový kľúč aj vyfrézovali.Trvalo to sedem dní pretože len priamo vo Francúzku to robia vraj.Spravili mi obyčajný kľúč,nie vystrelovací a vyšlo to na cca 30 eur

Snáď ti to pomôže

post-43500-0-50255000-1427712765_thumb.j

Upraveno uživatelem TheJaro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...