Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přečíslování členů


Petralee

Recommended Posts

Tak si tu prohlížím svou členskou kartičku na další rok, co mi nedávno přišla - a nestačím se divit. Na kartičce mám chybně uvedené ID, své číslo 7640 tam nikde nevidím. Místo něj, ejhle pětimístné hausnumero 11 tisíc něco. Jdu zatahat za ocas Garfielda, i on má své ID špatně. Tak nakonec mrk do databáze členů a co nevidím - ID máme z ničeho nic jiná, stejně jako všichni ostatní. Copak se děje, copak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Elton: A nevíš, jaký je logaritmus tohoto počítání? Původní chápu, toto mi je zatím záhadou.

Servisman: Hledala jsem, ale nenašla jsem, kde se o tom píše. Mohl bys mi poradit?

Například tady, stači hledat... http://www.peugeot-club.com/topic/97021-nedostatky-fora-chyby-chybova-hlaseniá-hlášení/?p=1612532

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna z věcí, kterou - ač se mi někteří opravdu snažili přesvědčit, že mám sklopit uši a držet krok - nejsem ochoten jen tak přijmout = jeden z mnoha důvodů proč jsem ŘČ neprodloužil (vyšší level odporu už je jen odchod z klubu a to se mi zatím ještě stále nechce = zase jsem některým zkazil radost).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmmm... Takže teď tomu rozumím takto:

1. Po pročištění databáze byl jako druhy krok spuštěn generátor náhodných čísel, čímž každý dostal nové ID. ☺

2. Proč je mi to líto - můj Garfiel měl cisčíslo 640 a já 7640, přesně 7000 od sebe, moc se nám to líbilo. Tak nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miníku - ty se směješ, ale ono fakt to - pro někoho "jen" - číslo může pro jiného mít nějaký význam. Jsem rád, že nejsem sám, kdo má s přečíslováním problém - za chvíli může v další "inovaci" vadit diakritika (tak budeme zase direktivně přejmenováni) a dál??? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nehledejte pořád problémy kde problémy nejsou.

Vaše starosti bych fakt chtěl mít, vždyť se na to číslo stejně podíváte tak jednou rok, tak co.

Vím že pro někoho to bylo tak, že se podle čísla dalo poznat kdo jak je tady dlouho, stejně tak to máme třeba v práci, ale holt se to změnilo a život jde dál, měli bychom raději zjišťovat proč ubývá řádných členů z řad "starších" a ne kdo má jaký číslo a podobný kok.toviny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...