Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přečíslování členů


Petralee

Recommended Posts

ono to jinak nejde, nez se snazit stmelovat, posledni dobou je to tady samej JA JA JA JA A JA jsem JAJINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Tak na to ale pozor. tohle často vede k machrování, vytahování se a falešnému pocitu důležitosti ve stylu "já jsem tu mnohem déle než ty, tak šoupej nohama". ID by v ideálním případě mělo být anonymní a nicneříkající. Nebo ještě lépe - uživatel by svoje ID vůbec nemusel znát a ostatní by ho neměli vidět.

 

tak isto cym nizsie cislo tym je tu clen dlhsie , ma skusenosti , co ma tiez vypovednu hodnotu...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, pravdou je, ze jsem prispevky par let radne platil, pak jsem se bohuzel na delsi dobu odmlcel, tedy z uhlu pohledu prace s databazi jsem byl "neaktivni" ... a ze jsem o me ID přišel me k***a s**e, protoze me puvodni ID=8

 

jinak  v zasade souhlasim s tim co pise vyse "Stejsn" ... urcite me ego subjektivne "hřálo" že jsem terpve 8 registrovany clen, ale nejsem si vedom toho ze bych machroval, vytahoval se, či mel jakykoliv pocit dulezitosti, natoz falešný, ale slzu jsem zamackl, ze jsem o me id prisel :)

 

bure

Upraveno uživatelem bure_406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, pravdou je, ze jsem prispevky par let radne platil, pak jsem se bohuzel na delsi dobu odmlcel, tedy z uhlu pohledu prace s databazi jsem byl "nekativni" ... a ze jsem o me ID přišel me k***a s**e, protoze me puvodni ID=8

bure

Jak jsi mohl mít ID 8, když tu jsi asi o 4 roky kratší dobu než já. Např.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14.2.2008 s ID 8 ? :D

 

kouka tady na me na stole ma členská karticka z roku 2010, dalsi mam v supliku, vyfotil jsem ji a chtel jsem obrazek vlozit, bohuzel nemam opravneni obrazky vkladat :(

nevychloubam se, nemachruji, ale nelzu !, na kartice je uvedeno ID 8 coz bylo me ID.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsi mohl mít ID 8, když tu jsi asi o 4 roky kratší dobu než já. Např.

 

Protoze ID na hlavni strance nemuselo v te dobe nijak souviset s registraci na foru? A datum uvedene ted na foru je, pokud se nemylim, prave to z predchoziho fora...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, pravdou je, ze jsem prispevky par let radne platil, pak jsem se bohuzel na delsi dobu odmlcel, tedy z uhlu pohledu prace s databazi jsem byl "neaktivni" ... a ze jsem o me ID přišel me k***a s**e, protoze me puvodni ID=8

 

jinak  v zasade souhlasim s tim co pise vyse "Kecka" ... urcite me ego subjektivne "hřálo" že jsem terpve 8 registrovany clen, ale nejsem si vedom toho ze bych machroval, vytahoval se, či mel jakykoliv pocit dulezitosti, natoz falešný, ale slzu jsem zamackl, ze jsem o me id prisel :)

 

bure

jsem tu uz taky relativne hodne dlouho, na ID 8 rozhodne nemam, spousta mych prispevku je dzbytecnych, ale aspon na foru nejak ziju a komunikuju, psal jsem to vyse, lide byt maji cislo ID treba 3, a na forum nechodi, tak cim mu prospivaji? Foru prospiva to ze se tu lidi setkavaji, diskutuji a ne ze jsou nekde zalezly. Promin, tot muj nazor....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem tu uz taky relativne hodne dlouho, na ID 8 rozhodne nemam, spousta mych prispevku je dzbytecnych, ale aspon na foru nejak ziju a komunikuju, psal jsem to vyse, lide byt maji cislo ID treba 3, a na forum nechodi, tak cim mu prospivaji? Foru prospiva to ze se tu lidi setkavaji, diskutuji a ne ze jsou nekde zalezly. Promin, tot muj nazor....

 

Prospeli treba v tom ze nebyt tech prvnich co to tady zacali, byt uz treba dnes nejsou aktivni, tak bys na tomhle dneska nemohl komunikovat a psat zbytecne prispevky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...