Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

snížení podvozku P206


Maiestro

Recommended Posts

Myslím si že kdyby jsi nebyl línej a trošku tady na foru hledal, tak najdeš několik lidí který maj 206 sníženou. Jinak z tvého dotazu nevyplívá na co konkrétně se ptáš. Jestli chceš vědět jakej podvozek by ti kdo doporučil? Pokud ti jde jen o mírný snížení do 40mm, tak stačí nějaký lepší tlumiče, např: KYB Ultra SR a nebo Billstein B6 nebo B8, a k tomu nějaký slušný pružiny třeba H&R nebo Eibach, ty B8čky jsou už přímo snížený tlumiče ke sportovním pružinám. Pokud chceš stavák, tak určitě Billstein, KW, H&R, Weitec. TA-Technix, Jom a podobný, těm bych se radši vyhnul, jsou na to různý názory, ale převládá spíš názor že ty podvozky jsou dost tvrdý a moc toho nevydrží, co taky chtít od staváku za 6000,- Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím si že kdyby jsi nebyl línej a trošku tady na foru hledal, tak najdeš několik lidí který maj 206 sníženou. Jinak z tvého dotazu nevyplívá na co konkrétně se ptáš. Jestli chceš vědět jakej podvozek by ti kdo doporučil? Pokud ti jde jen o mírný snížení do 40mm, tak stačí nějaký lepší tlumiče, např: KYB Ultra SR a nebo Billstein B6 nebo B8, a k tomu nějaký slušný pružiny třeba H&R nebo Eibach, ty B8čky jsou už přímo snížený tlumiče ke sportovním pružinám. Pokud chceš stavák, tak určitě Billstein, KW, H&R, Weitec. TA-Technix, Jom a podobný, těm bych se radši vyhnul, jsou na to různý názory, ale převládá spíš názor že ty podvozky jsou dost tvrdý a moc toho nevydrží, co taky chtít od staváku za 6000,- Kč.

nejsem línej, projel sem dost témat v tuning a tam nikdo nic nepsal na 206. Tak jsem jsem chtěl optat že se určitě někdo ozve a pak se optám přesně co a jak... Byl sem tu teprve chvíli tak jsem se rozkoukával... Chtěl bych to dát snížit . Mám na tom 17r alu a furt tam je mezera celkem... Ale dát třeba 10 000kc jen za přední tlumiče nebo na kolik by to vyšlo tak se mi moc nechce.. A vzadu se prý mají otočit jen torzní tyče a prý se to tím sníží... Ale zas mam otazník nad tím když tam nacpu do 206 4 lidi co to udělá.... Tak budu za každou radu rád.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj

možná je dobré si přečíst i mojí zkušenost s nízkým GTIčkem na vlákně "naše káry"  Jirkovo 206 SW GTI

Děkuji za radu nevěděl jsem že něco takového existuje , že můžeš psát o svém autě články a hlavně zkušenosti s tím. Počítám s tím že bude podvozek tvrdý.. Už od výrobce je znát že je tam tvrdší podvozek... Tak se radši ptám než udělám první krok....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám sice 406, ale pro to abych ti to přiblížil to postačí. Mám pružiny Weitec (předek -60, zadek -40) seriový tlumiče, kola R18 a gumy 215/40. A musim osobně říct že je to pěkně tvrdý, kord když jedeš ve 4 :D Ale mě to vyhovuje, záleží jen na tobě co si zvolíš.... Pokud se ti nechce do toho cpát moc peněz, Kup pružiny Weitec -50/-30 (-60/-40 už se nevyráběj) koupíš je kolem 4 000... nebo třeba -40/-40 sem našel na heurece za 2800 to už je příznivá cena ne? Ale pokud se ti líbí nízký auta věř že ti to stačit nebude :D Pokud chceš víc, doporučuju eBay tam se dá sehnat kompletní podvozek (štelovák) na 206 do 10 000... Jinak já koupil ty moje Weiteky 2 roky jetý za 1500 Kč, když se chce všechno jde :)

 

Ad: Koukám že na tvoje auto se dá koupit štelovák i za 5000, vim že kolega Landys 75 tě od levných štelováků odrazoval, ale upřímě já bych za ty peníze neváhal, to je cena seriových tlumičů... Na moje auto je problém sehnat štelovák pod 10 000, kdyby byl nějakej za bůra kupuju ho...

Upraveno uživatelem jaxvine
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...