Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 607 2.7 HDI (r.v. 2008) - automatic headlight adjustment faulty


appledrink

Recommended Posts

Ahoj všem!

 

Přátelé, mám problém s automatickým nastavením světel. Někdy častěji, někdy méně, vyskakuje na displeji hláška 'automatic headlight adjustment faulty'.

Děje se to, že světla jsou sklopená příliš nízko a večer je opravdu nebezpečné jet. Koupil jsem tedy nové výbojky cca za 2500,- a je to sice mnohem lepší,

protože ty staré také byly dosti vysvícené (takový mléčný zákal uvnitř) + kámoš ty světla ještě seřídil ručně. Nicméně přijde mi, že to vydrželo chvilku do znovunaskočení

této hlášky. Takže stále to není ono, i když je to už lepší po té výměně xenon výbojek. Ještě jsem dostal doporučení, že by bylo možno odpojit motorky od toho

automatického systému (čidel) nastavování a mít ta světla seřízená natvrdo - ale to zas nevím, aby mi pořád nevyskakovala nějaká hláška, že je něco špatně.

 

Máte někdo podobnou zkušenost či víte, kam se obrátit/jak toto nejlépe vyřešit?  :myslim

 

Díky mockrát!

 

Marek

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si to akorát rozšteluješ. Zajeď k někomu na diagnostiku jak píše Přema a uvidíš.  Po případné výměně snímače potřebuješ diagnostiku na seřízení, nebo to bude jen konektor a bude stačít pročistit... Hlavně at se ti v tom už nikdo takhle nehrabe :bojim

Upraveno uživatelem Agrafik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...