Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Plastidip/Foliatec a jiné..


FiFa_cze

Recommended Posts

Ahojte,

nemáte někdo zkušenosti, co vydrží plastidip nebo něco podobného od jiných značek? Mám v plánu s tím stříknout kola, ale nevím, jestli to vydrží třeba přezouvání gum, aby to nebyla jen věc na sezonu.

Co myslíte? Nějaké zkušenosti? Máte někdo zkušenosti třeba i s jinými značkami jak Plastidip a Foliatec?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky, no neprezouvam, to je pravda, ale koupil jsem kola s pneu na dojeti a budu je prezouvat asi jeste letos, ale kola jsem chtel striknout uz ted z jara, tak asi pockam do prezuti :)

A zkusenosti s nejakou levnejsi znackou nez Plastidip a Foliatec nikdo nemate? Ne, ze bych to chtel kupovat, ale pokud by to fungovalo, tak proc ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to dáš na kola tak se vyhýbej myčce. A více méně i wapce. Myčka to dokáže z ráfku svlíknout a wapka naruší povrch když wapku tak hodně zdálky. Někdo si to chválí ale já bych z toho tak odvázaný nebyl podle mě to je tak jako tak záležitost na jednu sezonu.Sice to není korunová záležitost ale když chceš tak by jsi mohl mít na každou sezonu jinou barvu kol a bylo by to levnější než kupovat jiná kola nebo je nechával stříkat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na kamiony se prodává průmyslovej čistič a nikdo se netají, že většina obsahu je kyselina.

Jen bacha třeba na leštěný kola a typ kyseliny, protože různě reagují pokud přijde kyselina přímo do kontaktu s hliníkem.

 

S plastidipem mám dobrý zkušenosti, používám to na všechno možný. Kola sem zatím nezkoušel.

Základ je le jako u kterýhokoliv laku dobře připravit podklad. Dělají se s tím celý auta.

Upraveno uživatelem Fusion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak wapku to vydrží, to už jsem viděl na vlastní oči :) A myčku neplánuju absolvovat doufám nikdy :D

Čištění bude asi horší, ale je na to i přípravek (neviděl jsem jestli funguje) http://www.foliatecshop.cz/cistic-kol-nastrikanych-folii/d-70394/

Čištění tou kyselinou solnou bude asi super, ale co ta kyselina udělá s plastidipem? nebo co to udělá s lakem, když jsou kola stříkaná sprejem doma?

 

Jde mi o to, vyzkoušet, jakou barvou později kola stříknout. Váhám mezi černou, tmavší šednou (grafit, antracit) nebo bílou, tak jsem chtěl udělat test s plastidipem a stříknout kola třeba tou tmavší šedou. Ale chtěl jsem, aby to za ty prachy vydrželo alespoň sezonu, jenže nevím, jestli v půlce sezony nebudu muset přezout, protože gumy nejsou nic moc, tak proto ta otázka, jestli to vydrží přezutí :) Jelikož to přezutí nejspíš nevydrží, tak to při přezutí rovnou nalakuju do vybrané barvy a snad mi to bude sedět :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...