Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Gufero


Tommy1990

Recommended Posts

Guest servisman

Gufero jsem měnil jak u levé tak u pravé poloosy .Levá v pohodě u pravé drobet problém, tu poloosu vyndati, aby se člověk dostal k tomu. Bylo to sice u 406 , ale u 306 je to shodné. Dělal jsem to na obyč parkovišti za pěkného počasí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty šrouby mají na druhé straně hlavu, která není symetrická, ale vypadá jako podkova, takže zapadne do výřezu a tím se to zajišťuje. Když je povolíš, tak s nimi budeš moct pohnout a po troše pohýbání se uvolní. Můžeš na ně velmi jemně klepnout může to být trochu chycené k domečku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já povolil ty matky na 11 klíč co drží to ložisko té pravé poloosy. A všude pak pisu srouby otocit o 90 stupnu coz nevim jak snima otocit kdyz není je za co chytit. po sundání matek je to jako steft. A v tom sem se zasekl. Dík za kazdou pomoc.. :)

když to nechápeš, tak oba šrouby vyklepni  úplně ven a uvidíš jak jistí to ložisko , proč stačí je jen otočit o 90 stupňů

 

většinou ložisko drží fest v tom domku ložiska, prostříkej to třeba Konkorem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Podle mne by to neměl býti problém .Poloosu máš venku tak už je ti to jedno. Nějak sklepnout či za pomoci flexi sundati a dáti nový.Než budeš dávat nový ,dej ložisko na sporák ono se drobet roztáhne a pak ji dáš na poloosu. Po vychladnutí jej namazat.

Upraveno uživatelem servisman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Nějak jsem to nezkoumal , vše v paměti nemám Bohužel pod autem jsem dlouho neležel a s poloosama jsem si hrál asi před 5ti lety. Ale sundáš ložisko jedním směrem kde je nejbližší čili snadnější přístup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak tě napadlo sundávat to ložisko na druhou stranu?? :mrk  sklepni ho směrem k převodovce, pokud nepůjde lehce sklepnout, nařež drážku flexou a klepni do ní sekáčem a kladivem--kroužek praskne a stáhneš ho ven

 

nové ložisko naklepni přes trubku...(za vnitřní kroužek)

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...