Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagnostika OBD2 z číny


zavovi

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

Tak to konečně přišlo, dvd trochu poškrábané, krabice dostala cestou řádně za uši, ale obsah byl naštestí v bublině..

instalace se povedla asi na třetí pokus, aktivace víceméně hned - oboje děláno podle návodu na dvd...dioda na krabici svítí, ale když vyberu auto, rozkliknu ho a chci provést úkon (diagnostika, fyzikalní veličiny...) tak naskočí okno s hláškou kde je něco ve smyslu: podsystém WIN 16 nemohl přejít do chráněného režimu, DOSX.EXE musí být uveden v souboru AUTOEXEC.NT a ležet v cestě..mam sice nastavenou češtinu, ale je tam spousta jinejch znaků, takže to rozluštit dá docela práci..

máte nějakej nápad? googlil jsem co to šlo, ale podobnej problém jsem nenašel..hledal jsem i ve zdejším tématu, ale ještě se mi to nepovedlo přelouskat všech 115 stranek  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ntb starej asi 10 let, OS XP profesional, diagnostika Lexia..

dělá to šílený psí kusy...komp se brutálně zpomalil, přestože nic nedělal, otevřít jakoukoli složku trvalo cca 30s..

při dalším spuštění se ve Win spustil CHCKDSK nebo co to bylo a asi 3h se to čistilo, ale výsledek ok..pc fungoval normálně

včera jsem zkoušel hledat na dvd nějakej ten path, ale při pokusu o rozbalení rar souboru se to vztekalo, že to není platný soubor pro WIN :bojim nebo poškozený dvd..

tak jsem z toho nějakej zmatenej..

není tu někdo z prahy a okolí, kdo mi to rozchodí?? ideálně s jinym dvd, přijde mi, že tam něco chybí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...
  • O 2 týdny později...

Ahoj.

Mám toto ELM 327 mini. Na C4 1,6i 16V, r.v. 2008 funguje v plnom rozsahu, bez problémov. Avšak na na C3, 1,1i, r.v. 2004 sa vyskytujú problémy. Niekedy je funkčné bez problémov, väčšinou sa však s ECU motora nedokáže spojiť, ale "autíčko" stále bliká, že má snahu sa pripojiť. Obe vozidlá majú rovnaký komunikačný protokol KWP 2000. Spárovanie je vykonávané presne podľa stanoveného postupu aj profily vozidiel sú správne nastavené. Poradíte ako tento problém vyriešiť?

P.S. Lexia a Diagbox na oboch funguje perfektne, v plnom rozsahu, bez problémov.

Ďakujem.

Upraveno uživatelem dubravap
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Mám Bluetooth OBD II  ELM327 ale s Caristou ani Torque na androidu to nečte chyby. Torque zobrazí jen aktuální hodnoty typu, otáčky, teplota motoru atd... ale chyby nenačte.

U předešké škody octavie r.v. 2007 to jelo parádně i s kodováním.

Co použít za aplikaci např. na Windows nebo pod linux?

P307 r.v. 2005 benzin 1.6 80kw

Upraveno uživatelem sandman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
Čus lidi, potřeboval bych poradit vím že preferuje origo diagbox, nebo pp2000, ale mám delphi ds150e 2015R3 byť v testu kabelu to píše 100e. Mě spíš jde o to. S golfem 4 ahf se mi to spojí, ale mě jde hlavně o druhé auto, peugeot 307sw rhr, s tím to nejde. Nevíte jestli je to programem? Ovladačema nebo kabelem? Protože předtím jsem měl půjcěné dvě delphi, jedna byla 2014 a druhá 2013 a obě na peugeota šli. Jestli s delphinou nemá někdo zkušenost
 
Upraveno uživatelem Péťa
Odstraněno formátování
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...