Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Diagnostika OBD2 z číny


zavovi

Recommended Posts

by som to ani nenazval diagnostikou, akurát to môže cez bluetooth posielať základné hodnoty od motora a to je asi tak všetko, naviac je k tomu treba aj mobil alebo tablet s funkciou bluetoth plus špeciálnu aplikáciu...no keď už tak by som objednal podobné ale v rozmeroch "mikro", tento by určite zavadzal pri kolene a hrozí aj poškodenia zásuvky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ELM327 je nejsnadnější a nejlevnější diagnostika (výčet chyb a vymazání) pro tvé auto. Neumí si poradit s naftou, resp některé udělá jiné ne. 

Rozumná volba pro peugeoty je pp2000, neuděláš s tím diagnostiku na jiné auta. Univerzální je delphi z odkazu co jsem dával.

Záleží na tobě jak moc chceš utratit a na co chceš diagnostiku používat i výhledově. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořidil jsem si ji (DELPHI) a naštěstí tady v ČR za 2500 kč komunikuje jak s kterým autem.S Partnerem komunikuje a s 307 ne.Píšou že je to Ds150e a ve skutečnosti to je Ds100e. Obratem jsem ji vrátil.NEBRAT !

Upraveno uživatelem Roman 1173
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...