Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přední maska


Freedy

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: mk405

no jí jsem neviděl ještě sporo žádnou jinou než orig. nebo takovou ošklivou jakoby plně uzavřenou neboli vyplněné ty škvíry. viděl bych to samo domo výrobu.

Možná by mohl něco udělat Jepík :mrk

To by ale musel mít někdo zájem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mk405

Původně zaslal: Jepík

To by ale musel mít někdo zájem.

tak ted už je o dost větší zájem :mrk, ted to bude spíš otázka ceny, co ty na to?:papa

Že se někdo ptá to ještě není zájem.Až mě někdo osobně kontaktuje nebo přijede a zaplatí zálohu tak se dá říct zájem.Onehdá se někteří ptali na křídlo P 205 tak jsem ho udělal poslal jsem jim fotky.Ozval se z dotyčných jeden s tím že je to pěkný křídlo a tím to skončilo, nikdo si ho nekoupil.Co se týče ceny masky tak by byla tak 1500-2500Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jepík

Původně zaslal: mk405

Původně zaslal: Jepík

To by ale musel mít někdo zájem.

tak ted už je o dost větší zájem :mrk, ted to bude spíš otázka ceny, co ty na to?:papa

Že se někdo ptá to ještě není zájem.Až mě někdo osobně kontaktuje nebo přijede a zaplatí zálohu tak se dá říct zájem.Onehdá se někteří ptali na křídlo P 205 tak jsem ho udělal poslal jsem jim fotky.Ozval se z dotyčných jeden s tím že je to pěkný křídlo a tím to skončilo, nikdo si ho nekoupil.Co se týče ceny masky tak by byla tak 1500-2500Kč.

Jojo to by šlo třeba se i domluvíme,ale necháme to tak na únor březen.Je ktomu potřeba původní maska nebo děláš zcela novou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jepík

Že se někdo ptá to ještě není zájem.Až mě někdo osobně kontaktuje nebo přijede a zaplatí zálohu tak se dá říct zájem.Onehdá se někteří ptali na křídlo P 205 tak jsem ho udělal poslal jsem jim fotky.Ozval se z dotyčných jeden s tím že je to pěkný křídlo a tím to skončilo, nikdo si ho nekoupil.Co se týče ceny masky tak by byla tak 1500-2500Kč.

no zájem byl o nabídku, koupe je věc jina, to máš pravdu

myslím že bez zálohy fungovat nemůžeš, to by jsi měl doma pěknej sklad to je jasné.

chtělo by to ale trošku přesněji specifikovat jak ta maska bude vypadat a pak by mě zajímal rozsah té ceny je řízen čím? mám to tiž zkušenost že ve finale to pak je vždy za tu vyšší sumu. mk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mk405

Původně zaslal: Jepík

Že se někdo ptá to ještě není zájem.Až mě někdo osobně kontaktuje nebo přijede a zaplatí zálohu tak se dá říct zájem.Onehdá se někteří ptali na křídlo P 205 tak jsem ho udělal poslal jsem jim fotky.Ozval se z dotyčných jeden s tím že je to pěkný křídlo a tím to skončilo, nikdo si ho nekoupil.Co se týče ceny masky tak by byla tak 1500-2500Kč.

no zájem byl o nabídku, koupe je věc jina, to máš pravdu

myslím že bez zálohy fungovat nemůžeš, to by jsi měl doma pěknej sklad to je jasné.

chtělo by to ale trošku přesněji specifikovat jak ta maska bude vypadat a pak by mě zajímal rozsah té ceny je řízen čím? mám to tiž zkušenost že ve finale to pak je vždy za tu vyšší sumu. mk

Cena se odvíjí od různejch věcí. Když máš nějakou masku( kterou si třeba někde půjčíš)a já ji jen obtisknu ta k to vyjde lacině a pokud ji chceš upravit musíš připlatit.Nejdrašší je výroda celé masky na zakázku.K tomu potřebuji nejen původní masku ale i auto(nebo konkrétní část vraku)pro spasování a konečné doladění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Jepík:

No mne sa velmi paci tuning jednej 309, ktory som nasiel na nete.

Obrazky su tu:

http://fotky1.azet.sk/album.phtml?i9=fd541979bd&al=798318

Heslo je \"peugeot\".

Co by asi stala ta predna maska a predny naraznik? Len tak orientacne, aby som mal predstavu. Ale aby to bolo pekne, musel by sa spravit asi aj zasny naraznik, elektrony, prahy,zrkadla... Ach jo.:roll:myslim:D

To len tak snivam.:D Ale cena by ma zaujimala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: durino81

To Jepík:

No mne sa velmi paci tuning jednej 309, ktory som nasiel na nete.

Obrazky su tu:

http://fotky1.azet.sk/album.phtml?i9=fd541979bd&al=798318

Heslo je \"peugeot\".

Co by asi stala ta predna maska a predny naraznik? Len tak orientacne, aby som mal predstavu. Ale aby to bolo pekne, musel by sa spravit asi aj zasny naraznik, elektrony, prahy,zrkadla... Ach jo.:roll:myslim:D

To len tak snivam.:D Ale cena by ma zaujimala.

to je přední nárazník předělanej z 306ky a ta maska jde bez problému udělat z masky ze starýho modelu,když se na ni koukneš tak je to vlastně rámeček z mřížkama,ty se vyříznou a dál se to doladuje,ale asi je lepší dát to odborníkoj;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...