Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kde jste byli se svou karou nejdal?


Recommended Posts

Ozzy56, máš můj obdiv i 205 1.8D :super .

 

A 2,1TD obdiv nedostane, zvlášť když na ceste tam odešel chladič a na cestě zpět před Modenou odešla vývěva, takže brzdy kaput? Se tady furt někomu nadržuje :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

punkac, ať si jaký si, tak samozřejmě, že Peugeot 406 2,1td má můj obdiv :super . To si krasne zachrochtal motůrek :super .

Ale Peugeot 205 1.8D je proste Peugeot 1.8D :super:potlesk . To si musel moutůrek vesele chrochtat blahem!!!

Kdyby měli rodiče svojí 505 1.8D v pořádku (karosérie=rez :fnuk ), tak bych jel taky s ní do Chorvatska, aby si holka užila dálku a kvalitní dálnici :super .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se Ti jezdilo vlevo? :bojim

No prvnich 100km jsem byl ,jak na jehlách při předjížděni spolujezdec je neocenitelný , ale pak si člověk zvykl .

Od té doby už nějaký pátek uběhl byl jsem v Anglii i v Irsku vícekrát ,ale to jsem už jezdil s auty s pravostronným řízením .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Taky tak San Benedeto del Tronto taky 1400 (UL-DD-Tronto) s 406 2,1td

Tam jedu letos, ale mám ještě zastávku v San Tommasu. Jinak jsem byl v Chrovatsku - Pag - 900 km, Itálie - Lignano Sabbiadoro 800 km, Itálie Caorle - 800 km, Itálie - Rosolina mare - 900 km. 

A to vše s Peugeot 307 sw, 2.0 HDI, 79 kW, 2003, FAP. Letos poprvé bez FAP :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak s Peugeotem 607 2,2HDi nejdál v Utrechtu (NL) 900km tam a po dvou hodinách zase 900km zpět - výlet celkově na 21hodin, odřídil jsem si to sám a za týden znova, ale to už bylo jeden den tam a druhý den zpět.

S Fordem C-Max 1,6TDCi to bylo Vieste (I) cca 1500km tam se zastávkou na Gardě na koupačku (to byl den cesty) a cestou zpět přes Romanshorm (CH) a malou odbočkou do Lichtenštejnska (to jsme měli rozdělené na dva dni)

A s Opel Astra G 1,6 16V to byl Gruissan (F) taky cca 1500km tam na zátah a zpět přes Antibe s pauzou v Marinelandu.

Všechny auta prima, ale s 607 se mi cestuje nejlíp a jsem v ní nejmíň unavenej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...