Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nesvítí přední světla


upper9

Recommended Posts

zdravím, mam problem s prednima svetlama. asi pred 2 mesici se mi stavalo ze kdyz jsem vypnul motor a odchazel z auta tak predni svetla porad svitila prestoze na pacce byly vypnuty. Proste nesly vypnout. vyresil jsem to ze jsem odpojil baterku a sel domu. rano ldyz jsem ji opet zapnul svetla nesvitila. po nejake dobe uz ale ani toto nepomohlo a kdyz jsem odpojil baterku pres noc  a rano ji zapnul svetla opet svitila.zajimave je ze kdyz takto si samy svitily tak zadni byly normalne zasnute. nicmene po nejake dobe to temer prestalo delat ale ted mi nesviti vubec.parkovacky ty male i dalkove sviti normalne.zarovky i pojistky jsem zkontroloval.znamy co mi dela auto rikal ze by to mohlo byt rele ale jelikoz elektriku moc nedela rikal at si sezenu schema zapojeni a mrkne mi na to. timto bych chtel poprosit jestli ho nekdo nema nebo jestli ho nenapada v cem by mohla byt chyba. auto je r.v. 2002 kulate packy sviceni mam uz leta nastavene od peugeot servisu a na automaticke pro nastartovani. Napadlo me jeste jestli by nahodou nemohl byt problem v ridici jednotce protoze me jeste trapi problem zadniho sterace ktery kdyz zapnu tak se nevraci do polohy do ktere by mel a navic si stira jak chce dokonce i kdyz vypnu motor a vyndam klicek ze zapalovani ( vyresil jsem vyndanim pojistky) a treti problem je ze mi neukazuje cidlo ze zrcatka teplotu na palubnim pc. respektive ukazuje ale porad jen v rozmezi od 38 do 42 stupnu presto ze venku je treba -5. o tech cidlech sem si tu precetl jako ze napr. kdyz na palubnim pc jsou jen dve carky ze neni nejspis v bsi naladen a tak ale me ukazuje byt blbe a o tom jsem tu nic nenasel tak nevim jestli by to nemohlo mit vsechno dohromady spojitost

dekuji za vsechny rad a pomoci !

Upraveno uživatelem upper9
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tie svetla budu s najvecsou pravdepodobnostou tie rele, zadny motor stieracov treba rozobrat,vycistit,vymenit vazelinu,precistit a napruzit dobehove kontakty, cidlo treba skust v spetaku odpojit. Ak sa zobrazia ciarky,pripadne nejaka nezmyselne vysoka teplota,vymenit termistor. Moze vsak byt aj peruseny vodic medzi dverami a karoseriou. Treba preverit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Dcera mela tez problem se svetly. Nejdrive nesly zhasnout, poto to preslo do faze kdy zase nesly vubec rozsvitit. Svitily jen parkovacky. V servisu to mechanik prosel vymenil rele a vse funguje jak ma. Snad to nekomu tady pomuze. 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...