Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

čelní sklo


bludička

Recommended Posts

Ahoj, před týdnem jsem si koupila havarovanou 306 bez čelního skla. Známej sklo koupil a nalepil, ale po převozu domu jsme zjistili, že podle štítku je okno staré asi 5 let...zaplatila jsem za něj 2300 tak mě zajímá jestli to jde dokázat a jak..

 

Téma přesunuto.

Upraveno uživatelem MJSytic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nějak souvisí se servisem Vašenda? Protože tento příspěvek je v sekci "Servis Vašenda".

 

Tvůj známý koupil sklo - kde ho sehnal se ho zeptej. Když někomu svěříš auto na opravu, tak musíš vědět, zda ti ho opraví dobře. Na starší 306 nemusí být nové sklo, spíše záleží, jaké je, zda není poškrábané.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, takhle. Už tomu rozumím. Problém bude asi v tom, že P306 se už nějakých cca 13 let nevyrábí a skla budou nejspíš na skladě. Takže proto bude nějakých 5 let staré. Pořád je ale mladší než auto. Asi bude těžké reklamovat r.v. skla. Řekl bych, že může být člověk rád, že ještě někdo drží na stará auta díly. Povinnost dnes už nikdo nemá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není jasné, na co se ptáš. Věk skla jste zjistili podle štítku, tak ho víte.

Jiná otázka je zda se máte hádat, anebo být vděčni, že vám to někdo lacino opravil.

Očištění rámu a nalepení trvá tak 2 až 3 hodiny (1000 Kč) a lepidla taky přes 1000. Takže za 2300 to máte zadarmo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nový sklo snad poznáš, ne? ;)

Pokud je nový nebo jako nový, tak bych to za ty prachy na 306 absolutně neřešila a byla ráda, já nějakej rok zpátky dávala na 306 za sklo i s prací myslím 5tis. Spíš je důležitý, aby to nalepil poctivě a neteklo ti tam pak jako mně, to je pak na provaz :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dal před časem za nové i s dešťovým senzorem a prací 6tis. a loni po přejezdu Praha -> Brno po D1 se mi odlepilo. Byl jsem rád, že jsem dojel domů, protože v úrovni stěračů sklo nadskakovalo. :D Přelepení mě stálo další peníze a je to udělané líp než předtím. :bacha Taky jsem se s tím servisem už dávno rozloučil.

Je jedno jestli sklo staré rok nebo pět let. Hlavně, aby nebylo poškrábané a bylo tam takové jaké má být. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

drtivá většina skel je z PL ,v ceně 1000-1500 : to je výrobní 

jak to putuje po Evropě ,cena naskakuje 

osobně se divím,že na 18 let starý auto něco řešíš ,to je B L B O S T na druhou.

Když jsem měl cca v roce 2006 pojištěný sklo a měl jsem kamínek,likvidátor určil servis  a to bylo divadlo .Měl jsem to připojištený na 500,- ,čekal jsem doplatek cca 400 až 1500

Naprosto stejný sklo na 306 ,nejdřív řekli - oprava za 6500 ,pak za půl dne ,stala se chyba , je to za 7200 , další den mě dožrali ,nějak zpytlíkovali ,že to stálo 7 800 cca ...a furt ,abych jim šel něco podepisovat ..normální vydřiduši zloději ,autorizák.Nechal jsem tam tehdy asi 800 a už v životě tam nepáchl.

 

2300 je směšné.a jestli se to válelo na skladě 5 nebo 10 let je šumák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

děkuju za názory ale zkusim se zeptat ještě naposledy. Dá se někde zjistit jestli je to sklo od někud na díly za pár stovek nebo nepoužité ačkoliv staré...nevim nějaká evidence podle těch čísel...dodák vám může vytisknout kdokoli to auto jsem koupila za 5 tisíc protože je to kámoš a manžel ho ještě o ty dva táci stáhnul a hádaj se kdo koho obral..proto to řešim pokud jde o mě tak já ty prachy neřešim jen to jestli to nějak jde zjistit...prosím nic  víc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...