Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Interval výměny rozvodů


Milhausekkk

Recommended Posts

Ahoj,

 

omlouvám se že zakládám vlákno, nějaké odpovědi jsem zde našel ale nepochopil, tak se ptám.. :roll

Mám 1.6 benzín, 307 break, rok výroby 2006. Rozvody jsem měnil při 115 000 km a nyní ještě cca 200 km a budu mít kulatiny 160 000 km. Kdy bych měl opět měnit rozvody? děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale veď to tu na fóre už veľakrát bolo spomínané, (asi preto si sa nedočkal presnejšej odpovedi) predpísaný interval je 90 - 120 t km, podľa toho ako je motor zaťažovaný, t.j. v tvojom prípade by si mal mať čas ešte minimálne do 200t km alebo aj viac keď jazdíš prevážne medzimesto, ale treba dodať, málo sa to spomína, ak od rozvodov počuť nejaký podozrivý zvuk tak nečakať na najazdené km ale riešiť ihneď, minimálne dôkladnou kontrolou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj a díky za odpověď,

 

já tady našel spoustu textu k rozvodům, nikde ale žádná přesná čísla kdy měnit. Našel jsem jen tabulku, ze které jsem byla ale vedle a nic jsem z ní nedokázal vyčíst... pak jsem se zeptal  :roll

 

jinak super, že nemusím měnit, protože se chystám koupit nové letní gumy, nechat vyměnit olej, filtry a pravděpodobně nechám vyměnit i spojku, protože se mi zvedla spotřeba při neměnném stylu jízdy a navíc když předjíždím, tak si už sem tam klouzne ...... takže to bude hromada peněz

Před svátky dostalo auto poprvé v životě novou baterku a musel se měnit startér, byly taky nové zimní gumy .... takže mě pažout momentálně saje z peněz :aut

 

Ještě jednou díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...