Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Najde se mezi Vámi řidič sanitky či RZS?


Tony Stark

Recommended Posts

jinak ještě je třeba zvážit jeden důležitý faktor , tak či tak je to zdravotnicvtí - krev ,zlomeninky ,občas zesraní bezvědomí ležící po hoďce v autě  , nacpaný auto ,  ve 2 ráno ožralý xindl ,co je ředitel zeměkoule a ty ho vezeš sám někam do pá , ....beznohý,bez kůže ,smradlaví....pacoši na křesle celkově 150 kg ,máš to tahat bez výtahu do 4 patra někam do věžáku ,ještě lepší na lehátku bez pomoci.....

 

já s tím třeba takový problém neměl ,ale zvaž svoje fyzické možnosti ,mě někdy i mých 100 kg  a prakticky 190 cm nestačily ...takový ležák 160 kg ,lehátko 25 kg a šmýkáš to někam úzkýmá dveřma s 3ma kuframa a příbuzní z toho maj děsnou prd...l a nepomůžou .... s tím počítej.Nejeden člověk tady nechal záda.

 

a co chvíli nějaká babka či nějaký chytrák vychyluje ,kde jsi ,že už měl být ve špitále ,dotáhneš ho tam a on v čekárně hnije 2 hodiny .....

ale má to i veselý stránky ,budeš znát za chvíli všechny písničky ze Šlágru TV , vlez někdy do DPS nebo DD ,to tam hraje jak ve třiskotece na chodbách  , jak jsou tam už hluší ,slyšíš to i pod zemí .....to umcacá....

Upraveno uživatelem myšut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nevim co bys chtel za 1800 cistyho sem delal taky a to jsem riskoval svoje papiry a zivoty ostatnich lidi, a jeste predtim sem mel neco kolem 1400 za sichtu. A kdyz to vypocitam poctem sichet tak ten plat neni zase tak malej tzn 16*1800=28800 cisteho mesicne. Myslim si ze to je docela solidni plat. Sou lidi ktery na tohle nedosahnou ani po treba 30 letech prace. A jestli si myslis ze ridic RZS je nejaka dobra prace tak to fakt neni.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

naprostý suhlas , zkusil jsem ZZS a odešel jsem zklamaně pryč ,polovojenská organizace s mizerným platem ,jak jsem psal výše.

Něco jiného je na malým městě ,malý okres , špitální drnka , oba - chlap i baba špitální zaměstnanci ,i s nějakým vyšším postem a platem....to je jiná písnička.

jinak je to o ničem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to takhle třeba i u hasičů. Spousta kluků od Pražského HZS jezdí u nás na vedlejšku. A když se s nima bavíš tak je to jak píše myšut ty kluci maj min. Dis. některý i ing. A u hašounů dělají děvky pro všechno ani ne za 20 při nástupu a nárok na přidání mají až po kolika letech honí se po různých kurzech a ve finále když se někam dopracujou tak je jim kolem 40 a pokud na sobě nemakají tak se začínají každý rok klepat aby prošli testama jak zdravotníma tak fyzickýma. Co se týče pražský ZZS tak to je co jsem slyšel kapitola sama pro sebe. Na řidiče musíš držet "C" + profesko spousty těch jejich zdravotních kurzů ale uznají ti jen ty které chtějí ( mají tam lektory nebo je vede někdo z bývalých zaměstnanců zkrátka ruka ruku umyje) , perfektní místopis Prahy je další základní věc, speciální psychotesty atd.   A mordovat se v Pražském provozu pod houkačkou ať saniťáckou nebo hasičskou dej mi pokoj mě stačí se tam mr..t s busem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po pravdě nechápu, co Tě zrovna na řízení sanitky tak oslovuje. Je to z prací za volantem (dle mého mínění) jeden z největších opruzů (směnný provoz, tahačky zraněných, opilých nebo připodělaných). Když už za volant, tak spíš nějaký rozvážkový firmy - tam se sice taky musíš točit, ale když se dostaneš do fáze, že dostaneš svůj rajon, tak se to dá zmáknout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty hele Tony asi budu za rypáka ale, pamatuju si z jiného vlákna jak jsi firmu pro kterou děláš chválil jak se vedení postavilo k tvému úrazu. Najednou jsi fit a firma je to nejhorší co tě mohlo potkat?  Navíc v regionu kde žiješ to asi s prací nebude žádný šlágr a ty by jsi chtěl odejít od firmy kde už máš vybudovanou nějakou pozici a výš co od firmy můžeš čekat navíc tam s ohledem na region ale dá se říct že i celorepublikově máš peníze které jsou spíš nadprůměrem.  Nevím tohle mi hlava nebere asi už jsem na chápání takových věcí starý. Ano dokážu pochopit že po x letech ve firmě to člověka drtí a přemýšlí o nějaké změně, ale je to hodně o přemýšlení a nevím jestli bych v dnešní situaci měl na to " zahodit " x let profesních zkušeností a jít začínat od píky do úplně jiného oboru. Jo přejít ke konkurenci nebo jinam ale v celkem příbuzném oboru abych dokázal využít nasbírané zkušenosti. 

   Já jsem vyučený mechanik pro stroje a zařízení. Výuční list jsem dostal v r. 1996 v té době jsem něco málo věděl o oboru ale asi tak jako každý učedník. Po vyučení jsem asi půl roku pracoval v ČKD na kotelně na údržbě Měření a regulace. Pak jsem šel na vojnu kde jsem dostal infuzi nafty do žíly a začal jsem se věnovat šoférskému řemeslu. Nutno podotknout že šofeřinu jsem chtěl dělat od mala takže toho nelituju. Proč to píšu když už jsem to tady někdy taky psal ,protože před nedávnem přišel spolužák z učení a pojď ke mě do firmy ze začátku budeš na dílně aby jsi okouknul a po čase budeš mistrovat na dílně mě už to papírování okolo sežralo tolik že na dílnu nemám čas. Ale když sem viděl že to chabo co jsem dokázal z paměti vydolovat mi jaksi nestačí ani na to abych tam sekundoval klukovy po vyučení tak jsem s díky odmítnul. A to si nemyslím že bych byl nějaký tele nešikovný ale za tu dobu co jsem z učení pryč se technologie posunuli úplně někam jinam, já si pamatuju že jsme v technologii probírali nýtování a lepení materiálů a učitel říkal nýtuje se všechno ale lepit kovy umí zatím jen američani na raketoplánech a podobných lahůdkách no a podívej se dneska dnes lepí v auto průmyslu každý .

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jen ze jsme chodili na stejnou skolu :D

že tě neznám, jaký jsi ročník není li to tajné. Dělal si u nich taky autoškolu, u kropáče a novákové? :D

 

Ano firma se k tomu postavila dobře ale během toho co jsem tam nebyl dost super lidí odešlo, změnily si podmínky k horšímu a chcou po nás nemožné. Ale to je jedno, budu hledat v jiném směru než je řidič. Jinak díky všem za informace. Téma se může zamknout neko ukončit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...