Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna RT3 za RD4


Ahmi

Recommended Posts

ja sehnal RT4 za 5000kč+práce+čeština+aktualizace map 2500+ a to jsem jel ještě za clenem pp205 přes celou republiku a to jsem se nedostal na víc jak 9000kč, ani bych nepřemýšlel tam cpát něco jiného, rt4 je mega mega vychytaná věc a nic ji nenahradí, origo je origo....to jsem si dal ještě práci a protáhl jsem si usb do loketky, v kastlíku mám AV+možnost opět dalšího zvuku přes 3,5jack a o hardisku ani nemluvím co je v radiu,při couvání graf. obraz překážky a o krásné navigaci ani nemluvím.. ovládání klimy na displeji....celé to mají strašně vychytané, jak graficky tak funkčně, vše je taktrochu předchystané, takže pokud ti někdo prodá vše, neváhej!

 

tolik věcí ti žádná ukrajinka ani číňanka neukáže co RT4...

 

tak jestli te to vyslo na 9 tisic tak to je parada :)   dal bych si rict ... obcas na auto.bazos.cz narazim na rozprodej nejake full-ky ale nebyva pravidlem ze by u navi/JBL/a podobnych byla uvedena cena kolik za to prodejce chce :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...
V ‎23‎. ‎3‎. ‎2015 at 8:24, OndraAsus napsal:

jde to, mám to už v autě, zapojoval mi to člen pp205 v dedine jmenem Kly, dohledej, nasledne mi aktualizoval mapy a dal radio do cestiny.. :)a z toho nejdele trvalo nahrani map a cestiny)

post-45423-0-18439300-1427095773_thumb.j

ahoj mas kontakt na pp205? Vše doma mam a nevím jak zapojit všude ni řekli ze to nejde ať tu RT3 prodám co jsem koupil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 4 týdny později...

Víte někdo, kam se dává větrák rádia a jak má být natočený? Povedlo se mi sehnat větrák, ale nikde jsem nenašel packy, kam by se mělo zacvaknout.

Nakonec jsem ho napasoval nahoru za LCD display, elektronikou směrem k motoru. Přiznám se, že jsem nepoznal směr ofuku, protože je to velice slabé a spíná se jen na pár vteřin po zapnutí rádia..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...