Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přídavné přístroje


McBen

Recommended Posts

Tenhle dotaz by asi patřil do sekce tuning, ale myslím, že se jedná obecně o technickou záležitost, tak mi snad prominete. Chtěl bych do mé 405 namontovat přídavné přístroje - výbava GL je opravdovým ztělesněním pojmu "strohost". Zejména absenci otáčkoměru považuju za podstatnou vadu. Mám vyhlídnuté 3 budíky od RaidHP - otáčkoměr, tlak a teplota oleje. Ještě před montáží bych ale chtěl znát názor zkušených Pežo?áků (Oddie atd.) na náročnost zástavby. Např. netuším, kde v motoru napojit otáčkoměr, jak to bude s napájením budíků atd....Každý názor vítán.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky rozšiřuju nabídka ručiček na přístrojovce cestou přístrojovky z GTI.

Otázka zda se chceš odlišovat a napálit před řidiče hafol barevně i světelně odlišných budíků, nebo standartní firemní zástavba ...

Výsledek - pár brigádnických hodin na autě a pak řešit otázku která by mně nikdy nenapadla, proč to ukazuje \"tolik\", když to má ukazovat \"tolik\" :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kam u benzína zapojit nějaký přídavný otáčkoměr ti vskutku neporadím, ono taky záleží na tom samém budíku, takže to by ti měl říct spíš prodejce těch budíků. Možnosti jsou v zásadě tři: na čidlo na setrváku, jako to maj diesely, na altík, a nebo do ŘJ.

Nicméně, nebylo by lepší dát tam přístrojovku z typu, který už ten otáčkoměr má?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...