Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

307 SW HDi 135 thorr001


thorr001

Recommended Posts

před 5 hodinami, ozzy56 napsal:

můžeš dát odkaz?

Za dvojku je to spíše ještě drahá poloosa, jde to i za 1000,- :)

Jen tak namátkou...

https://allegro.pl/oferta/polos-napedowa-lewa-c4-berlingo-partner-307-hdi-77931709

https://allegro.pl/oferta/nty-polos-przegub-peugeot-307-2000-2005-prawa-7395928222

Upraveno uživatelem David 106s16
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto z Itálie, r.v.06, barva černá?

vychází mi to na tuhle, podle katalogu dle vin, ale za tu cenu už je asi lepší ta tebou zmiňovaná SKF

https://allegro.pl/oferta/polos-napedowa-prawa-c-c4-p-307-2-0hdi-3273-tj-8012333834

EDIT: no ale teď když to hledám podle vinu, tak to má mít 25zubu (v náboji) a to měla i ta co už jsem dával odkaz dříve... Ale nemám přístup na Service box a ty neOEM katalogy občas mají chyby. Asi by to chtělo číslo ze service boxu a podle toho hledat.

Upraveno uživatelem David 106s16
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 5. 2019 at 15:16, David 106s16 napsal:

Auto z Itálie, r.v.06, barva černá?

vychází mi to na tuhle, podle katalogu dle vin, ale za tu cenu už je asi lepší ta tebou zmiňovaná SKF

https://allegro.pl/oferta/polos-napedowa-prawa-c-c4-p-307-2-0hdi-3273-tj-8012333834

EDIT: no ale teď když to hledám podle vinu, tak to má mít 25zubu (v náboji) a to měla i ta co už jsem dával odkaz dříve... Ale nemám přístup na Service box a ty neOEM katalogy občas mají chyby. Asi by to chtělo číslo ze service boxu a podle toho hledat.

Podle serviceboxu jsou poloosy s kodama 3272FV a 3273CZ...

Screenshot_20190520-121151.png

Upraveno uživatelem thorr001
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

ahoj, co se týče závady - jedná se o vůle v převodovce, projevuje se to hlavně na 3. a 4. rychlostním stupni, není to nic bezprostředního, tak nechám závadu projevit a výhledově budu řešit jinou převodovku (ceny na netu jsou docela rozumný), za 5tkm mě čeká výměna oleje, tak by se to asi vzalo s tím...

Jinak na autě mám tažné Bosál s odnímatelnou koulí a komplet elektrikou, už jen zajet na STK a preventivně nové horní uložení motoru (motor se pocitově trochu zklidnil a i startování je tišší)


Co teď potřebuju vyřešit je nová anténa rádia, příjem signálu u té mojí je fakt tragickej a zkusím ještě i nějakej ten přípravek na čistění vstřiků, ten wynns co jsem tam měl naposled bych řekl že trochu zabral, ale ještě tam vidím prostor ke zlepšení :)

 

61992072_2385036048429091_7041291860349812736_n.jpg

62191028_372653920041997_208568254753406976_n.jpg

Upraveno uživatelem thorr001
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

pár novinek ohledně auta - aktuálně má najeto 430tkm, posledních 10tkm se spotřebou 5,2l podle PP, takže spokojenost :)

Teď v těch horkách mi párkrát vzrostla teplota oleje na cca 110°C, typicky v prudkým stoupání (třeba výjezd na Pustevny) a taky se mi opět zkroutily přední kotouče, ATE už si rozhodně nekoupím :D

jinak je auto OK :)

V týdnu mám v plánu vyměnit olej + filtry a zajet k Johnovi na výroční diagnostiku a snad i TEC čištění vstřiků.

 

 

Upraveno uživatelem thorr001
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 3 týdny později...
V 19. 9. 2019 at 10:08, Martinni napsal:

Ahoj, jak dopadlo to čištění TECem? Mě mechanik strašil, že by to bylo asi složitý, že by se musela nádrž vyjezdit co nejvíc a pak to tam nalít do nádrže...

Čau čištění šlo dobře, stavil jsem se u Johna a za hodinu nebylo co dělat 🙂 Bordelu se uvolnilo dost, dokonce jsem musel 2x měnit palivovej filtr, jestli to pomohlo nedokážu říct, spotřeba i výkon mi přijde stejná jako před čištěním, ani kouřovost se nezměnila... Možná by to chtělo víckrát po sobě.

BTW. moje auto už před 3 lety mělo rozhozeny korekce vstřiků o cca 45% a prepadovej test taky nic moc ale pořád to jezdí 🙂.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Update - aktuálně najeto 438tkm a auto jezdí bez problémů jak má, dokonce i vozík zvládá na výbornou 🙂

Dlouhodobá spotřeba je 5.5l/100km což je víc než bývalo, ale s autem se poslední dobou hodně jezdí couračky kolem baráku...

Na konci listopadu mě čeká stk, přitom dojde na výměnu oleje a filtrů + pokud bude potřeba něco dalšího 🙂

IMG_20190929_083352.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...