Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

307 SW HDi 135 thorr001


thorr001

Recommended Posts

No je pravda, že rychlostní průměr mám 40 - 50 km/h a jezdím kratší trasy okolo 20 - 30 km. Ale i 6 je krásných na takový auto :)

Policie v zahraničí, hlavně státy jako Rakousko mají nějakou chujovinu, co ti zjistí jestli tam FAP je nebo je vykuchanej a podle toho pak řeší pokutu, takže pokud ho tam máš tak jsi v pohodě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Kdyby ten FAP byl "v kuse" tak pres nej saze jit nemuzou. Podle mne musi byt po nem - pokud tam je, tak si myslim, ze musi byt praskly. On je tam od toho aby ty saze chytal a pak se v nem nahromadene spalily. Ale ty pokud za sebou vidis cerny kour, tak to asi moc nechyta. 

Muj odhad je ten, ze tvuj motor kouri jako o zivot a ten FAP je po 4000km KO. On ten motor moc nema kourit ani bez FAPu. Mozna pri seslapnuti, ze by blafl, ale ne pokud tlacis a za tebou jde kontinualne cerny kour, tak mas problem v motoru. A tento problem podle mne dokaze znicit i tento novy FAP (pokud nebyl KO hned pri montazi).

 

To je muj nazor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Ja mam fapoff by straki už 2 roky a jemně mi to kouří jen pri plným plynu když v noci se kouknu do zrcatka a nekdo z mnou jede. Jeden vstrik mam zalitej naftou. Najeto 263tis. Premyslim o fap on, chci to auto dojezdit. Nemam zadny chip motoru. Jestli ti to nedělá třeba otevrenej egr. Nejaky chyby na diag? Mam 307sw 1.6hdi 80kw rv2007

  SM-G955F  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9/23/2017 at 14:01, jarda.simkanin napsal:

Ahoj. Ja mam fapoff by straki už 2 roky a jemně mi to kouří jen pri plným plynu když v noci se kouknu do zrcatka a nekdo z mnou jede. Jeden vstrik mam zalitej naftou. Najeto 263tis. Premyslim o fap on, chci to auto dojezdit. Nemam zadny chip motoru. Jestli ti to nedělá třeba otevrenej egr. Nejaky chyby na diag? Mam 307sw 1.6hdi 80kw rv2007

  SM-G955F  
 

Dělá mi to to samé, kouří to při plným plynu a vidět je to akorát když za tebou někdo jede...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...