Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

cestinu do navigacie 308.


peugotik

Recommended Posts

  • O 5 měsíců později...
  • O 4 měsíce později...
  • O 2 týdny později...
  • O 4 týdny později...

Ahoj tak teď se vtom trochu ztrácím.Já mám 308 z r.2012 a wip nav mapy EUROPE 2011/2012 EDITION 1.0 a SW radia:rneg_D_R50b_R50.03.Chtěl bych se zeptat zda seženu někde novější mapy a zda jsou i v češtině?Dále zda je i nový SW radia např kdy by konečně šlo přehrávat přes bluetooth písničky což chci asi už moc co?Každopádně přehrání SW radia už sám asi neudělám?Díky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to dobře chápu, čestina je součástí firmware pouze pro systémy v posledním modelu 308. Model 308 s Wip Com 3D nebo Wip Nav je ten předposlední a ačkoli jsem sehnal poslední firmware i mapy z roku 2015, čeština v něm stále není. Myslím si, že by bylo celkem užitečné přidat do menu Modely zde na foru, model 308 T9, což by měl být ten poslední. Toto vlákno je dobrý příklad toho, co se stane, když se to začne míchat...

Upraveno uživatelem popest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to dobře chápu, čestina je součástí firmware pouze pro systémy v posledním modelu 308. Model 308 s Wip Com 3D nebo Wip Nav je ten předposlední a ačkoli jsem sehnal poslední firmware i mapy z roku 2015, čeština v něm stále není. Myslím si, že by bylo celkem užitečné přidat do menu Modely zde na foru, model 308 T9, což by měl být ten poslední. Toto vlákno je dobrý příklad toho, co se stane, když se to začne míchat...

Ahoj, můžu se zeptat, ty máš FW a mapy 2015 pro WiP COM 3D? Já totiž aktualizoval mapy z původních 2011 na rok 2014 a mám pocit, že se vůbec nic nezměnilo, protože různé obchvaty obcí, které byly dávno postavené už v roce 2011, v té aktualizaci nebyly zanesené.. Odkud máš tu verzi 2015?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...