Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vas nazor na tento vyfuk pro P306...


chechet

Recommended Posts

nasel jsem na ebayi tento vyfuk:

88_1_b.JPGb2_1_b.JPG

2f_1_b.JPG42_1_b.JPG

b4_1_b.JPG

ma to pry byt tlumic remus a stred supersprint.

trochu me zarazi sikma koncovka. vim, ze muj nynejsi vyfuk konci trochu stranou od vyrezu v narazniku (306tka) a ze koncovka je zahnuta, aby se do vyrezu pekne trefila. ma nekdo predstavu zda by tam tohle sedelo?

jinak jsem se zkusil podivat na stranky remusu a pro pežó 306 delaji uplne jine tlumice, takze mozna na tomhle vyfuku je remus pouze ta koncovka...

jinak je to vyfuk pro 306 1.4, 1.6, 2.0 (snad i 1.8 ne?) a ma mit najeto 38.000 km.

toz uvitam nazory :roker

[upravil dne 7/11/05 chechet]

[upravil dne 7/11/05 chechet]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....ten tlumič s koncovkou by podleva mně pasoval aji na 106, neb jsem ten svůj měl nadávno shozenej a ten poslední tlumič je stejnej. KOncovka nakřivo, aby byla z auta na rovno. ovšem pod nárazníkem, neb 106 výřez nemá.Ale připadá mi hodně krásnej na 38000. Kolik kolik....?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hadra

....ten tlumič s koncovkou by podleva mně pasoval aji na 106, neb jsem ten svůj měl nadávno shozenej a ten poslední tlumič je stejnej. KOncovka nakřivo, aby byla z auta na rovno. ovšem pod nárazníkem, neb 106 výřez nemá.Ale připadá mi hodně krásnej na 38000. Kolik kolik....?

prave! me to pripada jako vyfuck na 106. i tvar se celkem shoduje s tim co je vyobrazeno na strankach remusu. nevim jestli se treba delaj i jine...

koncovku nejak nechapu. jestli takhle smeruje do vyrezu, to pak musi ve vyrezu vypadat pekne divne... :o

co se tyce ceny... je to aukce, takze cena se bude vyvijet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no na 106 je ten poslední tlumič našikmo do rohu nárazníku. Proto je ta koncovka na šikmo, aby směřovala rovně za auto, páč, kdyby byla v přímce s tlumičem, tak pude nakřivo. A jelikož je vidět, tak by vypadala blbě. Já nevím, jakej výřez má 306....? 106 žádnej nemá, tudíž je to jedno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle meho odhadu to na 306tku moc neni.. koncovka by mela byt rovna protoze ulozeni zadniho tlumice je soubezne s autem .. nikoliv nakrivo.. a kdyz na to tak jeste koukam tak jestli se nemylim ma 306ka 3 uchyty .. tady vidim jenom dva..

PS: I uchyt stredovyho tlumice ci rezonatoru se mi zda docela daleko..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AKCZ

Dle meho odhadu to na 306tku moc neni.. koncovka by mela byt rovna protoze ulozeni zadniho tlumice je soubezne s autem .. nikoliv nakrivo.. a kdyz na to tak jeste koukam tak jestli se nemylim ma 306ka 3 uchyty .. tady vidim jenom dva..

PS: I uchyt stredovyho tlumice ci rezonatoru se mi zda docela daleko..

borec co to prodava tvrdi, ze je to pouze na 1.4, 1.6 a 2.0. toz nevim jestli ma 1.8 naky extra vyfuk. asi o tom taky moc nevi.

jinak je to presne jak rikas, budto bude sikmo tlumic coz nemuze anebo bude sikmo koncovka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kombinaci REMUS + SuperSprint mam taky... :D

dobra kombinace, pokud od toho chces trosku zajimavy zvuk :D

neni to nic sileneho, aspon u me... a probouzi se kolem 4000...

ale koncovku mam rovne, protoze vyfuk je ulozeny s osou auta... ten zbytek netusim, je pod autem a tam bezne nekoukam :)

nekde na webu mam fotky spodku... ale asi tam nebude moc videt to, co chces. muzu udelat fotku, az budu mit auto na zvedaku, coz bude nekde v prosinci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GTI-6 maji tlumic vyfuku osazeny tak za koncovka smeruje rovne do vyrezu v narazniku.

ale treba ja mam tlumic trochu stranou od vyrezu, byt je porad rovnobezny s osou auta, a koncovka vyfuku je zahnuta do S (takove roztazene S) aby se pekne rovne trefila do vyrezu.

vim, ze 1.6 to ma stejne. taky musi byt koncoka ohnuta do S aby trefila do vyrezu.

u tehle remusu nak nechapu jak to muze vypadat hezky. dyt pokud bude tlumic tak jak ma byt tj. rovnobezny s osou auta, tak koncovka bude ve vyrezu nakrivo...

hele, tohle je uplne ta sama vec akorat z fr. ebaye a v horsim stavu...

59_1_b.JPG

chce to nejakeho experta na vyfucky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

2 chechet: jeee, ta druha fotka se stavem pomalu podoba tomu memu :) na jare pujde koncovy tlumic do pryc a prijde neco jineho... lepsiho... :D

mam tlumic taky celkem nahnily. ocekavam ze tak do roka bude muset byt vymenen.

spis se o to zajimam pro vykon. o hluk zas tolik nestojim i kdyz v primerene mire bych jej snesl :) takova vec jako tenhle supersprint + remus (neco jako mas ty) by se me libila, ale nevim kde to u nas sehnat a kolik by to stalo. dvojite koncovky nebo to co nabizi primo stranka remus/supersprint nechci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: chechet

Původně zaslal: AKCZ

Dle meho odhadu to na 306tku moc neni.. koncovka by mela byt rovna protoze ulozeni zadniho tlumice je soubezne s autem .. nikoliv nakrivo.. a kdyz na to tak jeste koukam tak jestli se nemylim ma 306ka 3 uchyty .. tady vidim jenom dva..

PS: I uchyt stredovyho tlumice ci rezonatoru se mi zda docela daleko..

borec co to prodava tvrdi, ze je to pouze na 1.4, 1.6 a 2.0. toz nevim jestli ma 1.8 naky extra vyfuk. asi o tom taky moc nevi.

jinak je to presne jak rikas, budto bude sikmo tlumic coz nemuze anebo bude sikmo koncovka.

Pani,tak toto je tlmic a stred na P106 ku,som si isty na 100%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

jeee, ta druha fotka se stavem pomalu podoba tomu memu :) na jare pujde koncovy tlumic do pryc a prijde neco jineho... lepsiho... :D

Prozrad, co budes kupovaaaat ... Remus uz Ti neRemusi? Anebo uz je zrezlej na padrt? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: DD

Původně zaslal: Vvitty

jeee, ta druha fotka se stavem pomalu podoba tomu memu :) na jare pujde koncovy tlumic do pryc a prijde neco jineho... lepsiho... :D

Prozrad, co budes kupovaaaat ... Remus uz Ti neRemusi? Anebo uz je zrezlej na padrt? :(

vsak jsem rikal, ze jsem ho musel nechat zavarit a privarit celni stranu uz na jare :aut vevnitr je taky vylagrovanej, prepazky uz nejak nejsou na miste danem mistrem vyfukarem :aut

variant je nekolik, pocinaje originalnim kouskem od frantiku pres totez co tam je az po neco uplne jineho :D

to jsem ti ale asi moc neprozradil, co? :D

BTW, kde jsi tenkrat poridil ten SuperSprint? myslim, ze jsi to psal nekde na foru uz driv, ale nechce se mi to hledat :D lenost az hruza :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...