Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak dohledat osobu podle jména a bydliště (vím pouze město)


odee

Recommended Posts

Zdar klubáci,

 

potřebuju poradit nějaký další možnosti jak vyhledat adresu podle jména a města, kde danná osoba bydlí, vzhledem k tomu, že příjmení je ne zcela běžné a město ne úplně velké, tak předpokládám, že by v tom městě mohla bydlet jen jedna osoba s danným jménem. Proč se ptám, nakoupil jsem přes inzrát na webu a jediným kontaktem a prodejce byl mail, zboží došlo nefunkční a prodejce slíbil výměnu kus za kus jamile mu pošlu nefunkční zboží zpět, když ale zjistil, že nemám adresu přestal komunikovat. Na poště mi dokázali říct pouze mail, který byl jiný, než mail, který na prodejce mám já a poštu odkud byl balíček odeslán, takže jsem si dohledal více údajů, nyní mám jméno, město bydliště (dle účtu na FB a badoo a pošty kde byl balík odeslán), dva různé maily a našel jsem i cca 3roky starý inzerát s telefoním číslem-zatím jsem nezkoušel volat. Jde sice jen o cca 400,- ale daleko víc mi jde o princip. Kdyby mi někdo poradil nějaký další veřejný zdroje, kde bych mohl zkusit hledat a něbo měl někdo možnost někam nahlédnout (třeba ne úplně košér způsobem), budu moc rád za info sem nebo do SZ. Zařekl jsem se totiž, že tohle dotáhnu do konce za každou cenu a nenechám se prostě ojebat. Ještě mě napadá, že jsem našel i aukro účet danného prodejce, který je však již blokovaný, předpokládám ale, že mi aukro nesdělí adresu majitele, jelikož se jedná o obchod, který nebyl uskutečněn na aukru.

 

Předem díky za rady a tipy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...