Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

407 SW hdi 2.0x2.7


volea

Recommended Posts

Zdravim,

hledal jsem podobnou diskuzi, ale jedina byla 3 roky stara. Pokud zde podobne aktualni tema je, omlouvam se.

Stojim pred rozhodnutim zda 2.0 nebo 2.7

Jde mi o spolehlivost a poruchovost.

Auto bude s beznym najezdem 200-300tkm , s automatickou prevodovkou.

Dekuji za nazory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože se může stát, že třeba u 2,7 můžeš za dva roky proservisovat cenu auta, například tlumiče na to stojí 30tkč. Když se rozhodneš pro 2,0hdi, tak jedině verzi s šestikvaltem, ale těch na výběr moc neni a jsou drahý. Když jsem sem scháněl 508mu v automatu, tak tříletý auta měli běžně nájezd přes 160tkm, tak 407my budou mít většinou přes 300tkm a to už na tom autě může odejít cokoli včetně tý převodovky. Já mam najeto 200tkm a pochybuju že by ten automat vydržel dalších 100tkm bez servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ajdamek: to je fakt raketa za tlumice :/ A 5ti kvalt je blbej pouze co se tyce provozu, nebo je nejak nachylnej k porucham?

SlibTo: nad tim jsem nepremyslel, nebranim se nicemu ;)

do roku 2006 (nevim kdy se to lámalo přesně) se k 2.0hdi daval 4kvalt a s tim jezdit je utrpení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí se svést s 2.0 a s 2.7 a máš jasno. :) .

U 2.7 je mínus spotřeba po městě. I když teď jsem jezdil stejnou trasu s FII 1.4TDI a spotřebu měla za studena 8.0 vs. 9.2. :myslim .

Dneska jsem to zkoušel trošku protáhnout. I když to bylo tročku do kopečka a mírné zatáčky, tak na 100 za 8.7s a to bohužel do toho kecalo ESP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...