Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

807čka rada


Zodiak

Recommended Posts

  • O 1 rok později...

Daj VIN, v popise vozidla je uvedené,s koľkými sedačkami bolo vyrobené. Výpis si vytlačíš a môžeš oponovať na TK.

Keď tak do súkr.správy...pre istotu

Upraveno uživatelem ferinko2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem,neviem...Na TK mi bolo jasne povedane,ze vsetko co je v TP musi byt pri kontrole k dispozicii.Ich zaujima TP,nie popis auta.Prepokladam,ze aj v popise nasej Lancie bude pocet miest 7,no v TP je 8 a problem je na svete.Ale hadat sa samozrejme nebudem,toto su iba moje skusenosti z poslednych 2 TK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na úřadě budou chtít papír s razítkem, bez něj tam nic nezapíšou. Takže je možnost o ten papír požádat Peugeot, nebo je možnost požádat na úřadě, kde to bylo v ČR prvně přihlašované, aby se podívali do archívu - takto jsem jedno místa do jednoho auta dopsal. Nicméně ještě by mohla být cesta zeptat se na Dekře - analogicky, jako vydávají vyjádření o emisní třídě, by mohli být schopni vydat papír o počtu míst. Ovšem nezkoušel jsem to, berte to jako námět,. co by se dalo zkusit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nejdřív je potřeba sehnat povolení a pak u firmy přestavující vozidla nechat auto přestavět. Fyzicky není nic třeba, pokud tam vše máš, jen je to třeba nechat zapsat do TP (mě to stálo 6700,-) no a pak jen na magistrát to za padesátku nechat zapsat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Ahojky všem, tak mám zase podělanou tu P807, šlapala dobře asi tak 2 měsíce a zase další problém - normálně jede, pak ztratí z ničeho nic otáčky, po nastartování chytne, ale z výfuku někdy vyrazí černý kouř, 1x se objevila hláška "závada palivového systému" a teď to mám v servisu a diagnostika prý hlásí asi 7 chyb najednou (samé nesmysly, které se po smazání znovu neobjeví), takže čekám, jak to dopadne. Popravdě už mám toho vehiklu plný zuby, protože tohle je nejhorší auto, které jsem kdy koupila (a to jsem za 20 let vystřídala asi 6 různých značek), takže sakra lituju, že jsem se dala zblbnout vzhledem a výbavou. Jestli to servis zprovozní, hodím to na net a už na to kašlu, nacpala jsem tam za 4 měsíce cca 35.000 a furt se ukazují další problémy, takže ať se s tím morduje někdo, kdo těm autům fandí a nevadí mu, že na víkend jede 807 a zpět odtahovkou. Opravdu velké zklamání a už nikdy 807 :bojim

Upraveno uživatelem DanaM
text
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě tohle napsalo, když jsem jel na benzínové páry.... Teda na magický voko, zaškubalo, zapípalo, a jakmile to bylo z kopečka, nebo rovinka, tak si to rozmyslelo...

Upraveno uživatelem Zodiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tím kouřením a vůbec bych se koukal okolo turba, ale známe, co já o tom vím, takže pokud si něco tipnu, určitě to bude něco jiného :-)

každopádně chtělo by to asi založit extra vlákno (nezdá se mi, že konkrétně tohle už by zde někdy v minulosti bylo probíráno), poněvadž tady, i když tomu název moc neodpovídá, se probírá nákup nového vozítka, tak ať se nám to moc nemotá dohromady

@Zodiak: kolegyně má dle všeho 2.0 HDi, to je nafta, tedy benzínové páry jaksi asi nebudou úplně relevantní

Upraveno uživatelem kavol
@Zodiak - RHR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se delší dobu trápil s motorem 2.0 HDi na jedné 306,vím že je to jiná varianta hdi,ale závada se projevovala stejně,někdy jelo výborně někdy kouř a vůbec netáhlo.Nakonec se to dostalo do stavu že byla z výfuku cítit nespálená nafta.Rady odborníků-vstřiky špatné,čerpadlo špatné,možná i řídící jednotka špatná...Nakonec to bylo pitomé čidlo teploty chladicí kapaliny za 3 stovky...Po výměně jezdí výborně.Jinak je zajímavé že to čidlo má na řízení motoru tak katastrofální vliv,čekal bych že si to najede na nějakou nouzovou palivovou mapu pokud není signál ok.Jinak mě k tomu přivedlo několikeré spuštění sahary na plný výkon ihned po startu,ale to bylo až ke konci závady...Diagnostika chybu čidla nezjistila...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi mám podobný problém zase s 807 - 2.2 Hdi.  O víkendu jsme jeli na chatu, cestou tam auto normálně šlapalo a zpátky najednou do mírného kopečku úplně ztratilo otáčky, objevila se hláška "závada palivového systému", takže jsme zajeli ke krajnici a vypli motor, po chvíli manžel nastartoval, auto hned chytlo, ale z výfuku vyrazil černý kouř, takže to radši zase zhasnul a nechal odpočinout. Po chvíli to znovu zkusil, opět černý kouř, takže to zase chcípl, a asi až na 4. pokus jsme popojeli pár metrů, než zase spadly otáčky, ale žádnou závadu to nehlásilo. Radši jsme zavolali odtahovku, teď to máme v servisu a čekáme, jak to dopadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...