Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

807čka rada


Zodiak

Recommended Posts

Ahoj všichni, chci si pořídit tohle vozítko. Su eletrikář(no spíš ajťák), takže z elektroniky strach nemám. Do devastující nehody jsem měl Picasso 2.0Hdi v plné palbě a manželka prohání dvěstašestku 2.0Hdi. Chci poradit, osumsetsedma 2.2 nebo 2.0 a poznatky, pěti nebo šestikvalt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pořádně si to tu pročti. A odpověď najdeš sám. Záleží taky kolik peněz máš k dispozici ale myslím si že pokud je dost peněz tak určo 6ti fofr a za mě 2.0 Hdi RHR . Asi nejpovedenější motor trpí snad jen na rychlejší opotřebení spojky jinak s ním výraznější problémy nejsou. Znalejší možná doporučí mladší motory které jsou taky dobré já mám RHR takže kopu za něj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dvoulitr se šestikvaltem jsem nikde v bazarech nenašel. A chtěl bych 807 s navi a barevným displayem, tudíž asi seek, seek....No, prokousal jsem se všemi tématy 45 stránek, ale nikdo to tam nespecifikuje. :)

Upraveno uživatelem Zodiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To kolik Ti dá pojištovna nevím. Ale vím že solidní 807 za pár korun není, a pokud bude tak to bude kasička. Řeknu to možná blbě nebo hrubě ale pokud nemáš prachy na solidní 807 tak se jí vzdej a hledej něco menšího.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam 2.0 hdi 88kw rhk 6ti klacek, je to stejny motor jako rhr, ale nema fap. Mohu jen doporucit.

2,2 hdi 94kw, se prodava za polovicni ceny co vyse uvedene 2.0 hdi 100 a 88kw. Proc myslis?

2.0 s 6ti rychlostma jsi nenasel, protoze hledas stare motory s 79kw...

Z toho soudim ze na 807 nemas prachy, tak se na to radsi vyprdni, nebo budes nakonec nestastny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lukas.407 ty odkazy jsem nedal proto aby je hned letěl kupovat ale jako ukázku toho že se dá najít auto za chvíli když si stěžoval že žádnou nenašel detailně sem ty auťáky neprohlížel jen jsem zkouknul a dal link.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lukas.407 ty odkazy jsem nedal proto aby je hned letěl kupovat ale jako ukázku toho že se dá najít auto za chvíli když si stěžoval že žádnou nenašel detailně sem ty auťáky neprohlížel jen jsem zkouknul a dal link.

Ja to tak nemyslel, ale hned jsem ho poznal, tak jen pro ostatni, aby byly ve strehu☺

Proc je nemuze najit je podle meho duvod co jsem psal vyse...

Upraveno uživatelem Lukas.407
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No možná že to je o zanedbaném servisu možná že to auto s tutým motorem mělo jen smůlu na pár profláknutých problémů. Každopádně s 2,2 je provozně dražší už jen na povinném ručení. Dále to bude auto které s ohledem na svůj věk bude mít namotáno mraky km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda nevím ... ale kilometry bych zas až tak neřešil. Důležitý je stav auta a jsem toho názoru že stejný ročník s 250.000 najetými po německých (a ať mě prosím nikdo nechytá za slovo a nezačne tu bitva o kvalitě dálnic D/A/I/F ...) a podobných dálnicích může být v lepším stavu než po 150.000 nalítaných po našich okreskách a státovkách "první" třídy. Proč se 2.2 94 kW prodává za polovinu nevím, ale sám ji mám (i když Lancii - viz podpis) a kasička to zatím není. Povinný ručení platím u Axy kolem něco přes trojku, spotřeba město kolem devíti, dálky šest až šest a půl. Nevím jak u 807 ale já hledal tři měsíce a našel osmiletý auto s prokázanýma 130.000 km s cenou korunu za kilometr. Individuálka za Itálie po starším páru ... asi druhý auto v rodině hlavně na dovolený a starali se o něj. Shánět ho dnes, nezalituju desítky navrch a zaplatím si proklepnutou firmu specializovanou na solidní dovoz a nechám si najít a přivézt auto které jezdilo v Beneluxu, Dánsku apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...