Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

807čka rada


Zodiak

Recommended Posts

Niekde je tu o tom vlákno, čo sa všetko stalo a koľko ma to stálo. Keď ho nájdem hodím to sem.

A to, že to tu nevedia robiť svedčí kopa príspevkov v sekcii 807. Hlavne verzie tesnenie pod hlavou, vstreky a roztrhnuté rozvody. Mechanici tie autá skladajú mesiac, dva a aj tak si zväčša nakoniec majitelia zoberú opraviť niekam inam.

Mňa dokonca dorazil, fakt, že v Peugeote Nitra nemali potrebný vercajg na vytiahnutie vstrekov z auta a dávajú to robiť externej firme.

Tu v okolí viem o piatich eurovanoch kde údajne bolo lacnejšie vymeniť motor ako dať vyťahovať vstreky, ktoré sa niekedy ani nedajú celé vytiahnuť. A kvôli každej prkotine ťahajú skoro všetci motor von z auta, pritom to možno ani netreba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem tady novej,tak příště ti napíšu SZ jestli mi dovolíš reagovat na příspěvek ve vlákně, které si ani nezaložil. Ten svuj příspevek si nepochopil asi sam. Píšeš všeobecně o 2,2HDI. Nic nekážu, neplácám ani nekecám, i když bych po zkušenostech osobních i tady z klubu mohl. Nebo jsi moderátor a toto vlákno vedeš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, nepisu vseobecne o 2,2hdi, ale o 2,2hdi v eurovanu... Ne v 406, ani 607, toto je tema o eurovanu. Ale to je v nazvu tematu...a psat si muzes samozrejme co chces. Ale resilo se tady ze spousta clenu ma s timto motorem v 807 problemy a jsou to porad ty stejne problemy a ty to roseknes, ze jsi tento motor chctel do 406... Az budu chtit psat o 2,2hdi v 406, pujdu do tematu k 406ce...

Upraveno uživatelem Lukas.407
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...a ty máš tento motot v autě?

Ty ses neco takoveho docetl?

On ten motor nemusi byt v principu spatny, ale podle zkusenosti zdejsich clenu, ma v eurovanu jiste vazne problemy. Zarezle vstriky, z duvodu vody (tento problem 406ka asi mit nebude), atd. Kdyz jsem schanel auto tak jsem ve vlankne chtel od clenu poradit jaky motor do 807, je toho nekde cele vlakno, zkusenosti majitelu. To je pocteni.

Upraveno uživatelem Lukas.407
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja dal na doporuceni zdejsich clenu a koupil 2.0hdi 88kw, je to stejny motor jako 2.0hdi 100kw, je nema FAP. Dela se vyhradne v 6ti kvaltu(nebo automat). Mam na nem najeto zatim jen neco malo pres 20000. Menil jsem spojku na alternatoru. Takze zatim spokojenost, ale je to jen malo kilometru. Auto z BENELUXU

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokoušel se někdo odstranit zatýkání vody do vstřiků?Na autě mám nové vstřiky,nerad bych aby mě tam tekla voda.

Mal si na ne dat medenu vazelinu. Ja som ju na dodavke pri vymene vstrekov pouzil a dnes som jeden vytiahol srubovakom po zhruba 750 tis. km !!! Viem ze to je uplne iny motor ale aj tak to je neuveritelne ako lahko isiel von.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ja presne nevim jak to tam presne tece, ale na foru se to urcite doctes, voda steka nejak na vstriky, zkus pohledat, bude to tu...

 

Voda zateká na motor dakde medzi medzi kapotou a čelným sklom. Preto je na motore od r. 2006 kryt z hliníkovej fólie potiahnutý umelou plsťou (na foto je roztrhnutá od kuny). Btw od vtedy, čo som v mot. priestore zavesil ten smrad čo sa dáva do WC, tak sa kuna neukázala  :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...