Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ulomená měrka oleje


fatboy605

Recommended Posts

  • O 2 měsíce později...
  • O 2 roky později...
  • O 4 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
V 8. 2. 2021 at 10:17, ozzy56 napsal:

zkus to napsat na peugeot.cz--možná tam neví, že se jim lámou měrky cca už 15 let 🙈

Peugeotu se nic neláme. Láme se to těm, co mají volšový ruce :aut  308 z roku 2008 a měrka je původní... Stačí jí nechat při manipulaci protočit kolem své osy a nemá se tam co zlomit. Když za ní někdo vezme a vyrve jí, tak se pak nemůže divit...
Jinak to není problém jen PSA, jak se tu snažíš stále nadhazovat... U některých aut se to láme ještě víc a hůř
 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když myslíš že neláme, tak neláme :), já jenom nejsem zaslepený pežoťák, prostě to co je u pežotů na houno, tak o tom budu psát,  a to co je dobré pochválím :super, jinak pokud je k vytažení měrky nutný speciální postup, má být uveden v návodu :myslim, víc na téma olejová měrka nemám co napsat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já netvrdím, že se neláme. Já tvrdím, že se neláme Peugeotu jako firmě. Láme se to majitelům a to jen některým. A rozhodně se neláme jen u modelů Peugeotu - viz ta videa, co jsem dával odkaz. A co se týká speciálního postupu - stačí to zkrátka dělat s citem. Žádná věda. Víc k tomu taky nemám co napsat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zdravím pánové,

dnes mi volal brácha, že má ulomenou měrku oleje. Auto Citroën c4 grand Picasso. Motor 2.0 hdi 110 kW. Tak že jako moje 5008ka.

Tak jsem vyštráchal moji starou ulomenou měrku a zkusil opravit. 

Oprava jednoduchá. Udělal jsem díru do plastu, prostrčil palník(drátek) a zaplétl. Rozmezí max a min jsem vynechal a na min zase zaplétl. 

Myslím, že docela jednoduchá oprava. 

Třeba to někomu pomůže. 

Tak ať nám to tam hezky plave. 😉

IMG_20210412_102734.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...