Jump to content
Jindra

vnitřní ovětlení

Recommended Posts

Ahojte, mám takový problém s vnitřím osvětlením na 405, nový model: jestliže je světlo v poloze kdy by mělo po určité době samo znasnout ,tak nezhasne.Zkoušel jsem přední dveřní spínače zatlačit rukou a dle mě jsou ok, protože někde pod volantem cvaká relátko , ale když zatlačím zadní, tak relé necvaká.Už jsem je měl rozebrané všechny 4 kontakty a nikde není vypadlý drát.Vše se zdá ok.ale pořád ta mrcha svítí, takže to musím mít pořád vyplé a v noci není nic vidět.

Dik za radu, nebo tip.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Ondra

takova pitomost... to svetlo ma jeste treti pozici, ze ma svitit furt.... nepreskakuje do to tyhle treti pozice?

jo a kdyz cvaka relatko, tak ze by v prd... obvod pro casovou dobu pro ztlumeni???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taky by mohla bejt chybka pravě v těch zadních spínačích. Pokusně je zkus oba demontovat a oba živý dráty ukostřit, zavřít přední dveře a zkusit. Pokud to bude fungovat, tak víme odkud výtr fučí. Pokud ne, tak jak praví Ondra bude nejspíš problém ve spožďovacím relé. Ale kde ho hledat netuším. Na pravý straně pod volantem je na dvou thorxech přišroubovaný nějaký \"magic box\", tak to šacuju buď na central, nebo na tohle. Ve starym modelu to bylo nad kaslíkem spolujezdce, ale tohle ještě proš?ouraný tak dokonale nemám. Ale, hlavně že se točí né?

Share this post


Link to post
Share on other sites

to Ondra. no to vím taky že má 3 pozice.V 1 svítí pořád, ve 2 má po určíté době znasnout a mě nezhasne a ve 3 je pořád vyplé. Zkusím se dopátrat toho relé a kuchnut ho. pak asi se podívu na ty spínače.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Měl jsem neco podobnyho, ale u ridice. Taky mne \"cvakalo\" rele a kdyz jsem mel pro zmenu otevrene dvere tak mi svetlo zhasinalo, mel jsem vyhozeny spinac, ale ten byl ok. Nakonec jsem na to prisel delala mi to ta gumova krytka, tak jsem ji sundal a vsechno slape jak ma...! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vyndej žárovku a je po problému ale večer si sebou musíš nosit baterku.:D Tahle prkotiny to nářez objevit co to dělá. Bude to něktrej ze spínačů ale to už tu někdo napsal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×