Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kryt pod motorem - trable


marcelus.407

Recommended Posts

Ahoj Peugeoťáci,
nedávno jsem si krásně orval plasty pod motorem, koupil jsem nový a zjistil jsem, že i šrouby jsem si orval :D. První věc, ted scháním... no ony to ani nejsou typický šrouby, spíše úchyty, nebo sponky jsem viděl, že tomu říkají. Nemáte někdo přehled, kde se to dá za zajímavý peníz sehnat?
Dále by mě zajímalo, jestli jste někdo nenarazil na nějaké schéma, kam se který dává, protože, jestli jsem správně pochopil je tam i více druhů.

Díky za každou radu!
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak pěkně vezmi aku šroubovák ,vruty do sádroše(osvědčily se nejvíc) a pěkně ke starým plastům ten nový kryt přivrutuj.....věř mi ...nejlepší řešení..dole není nic vidět..plasty budou držet a máš pokoj....když chceš dát kryt zas dolů tak je to s aku otázka pár vteřin.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Pug servisu jsem je kupoval(tuším okolo 15 Kč za kus(musíš koupit šrouby a taky plechové pérka-protikusy šroubů které se zacvaknou do trubek výztuh motoru a rámu(většinou ty pérka zůstanou v rámu a šrouby vypadnou) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

šrouby do sádroše by byli dobrý nápad, ale vrtat je do plastu? do jakého plastu když ten původní kryt tam není a nic plastového co čeho bych to navrtal tam taky není?

Jinak ty šrouby viz odkaz... A v Peugeotu myslíte v nějakém autorizovaném servisu předpokládám...

 

http://www.imgup.cz/image/38L

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...