Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dotazník pro diplomovou práci - pouze pro řidiče :-)


Frozz

Recommended Posts

dotazník je věcný ,přehledný ,akorátně dlouhý a náročný ....

a co práskneš na sebe ..?

každý nepíše nebo nepsal diplomku,uveď třeba informativně ,jaké jsi (jste jako skupina..) dostal(i) okruhy ,zda téma bylo přiděleno či zvoleno . Zda bude tvoje práce čistě informativního charakteru - či se to stane součástí nějakého většího penza fakulty,zda to půjde do šuplíku nebo se to může stát součástí nějaké další navazující studie do oblasti dopravě-výchovy či psychologie...

Jaká jsou, či byla úskalí v oblasti realizace teoretické či praktické části...

Jak třeba zakomponuješ odpovědi respondentů ze zdejšího klubu ...nebo neděláš rozdíly ...to si tady nikde ani nepípl....Máš přes 400 odpovědí ,jak to budeš diferencovat...?

A to nejpodstatnější ....jak to vidíš sám,obhájce,kroky ve vedení práce...a termín obhajoby...????mě to třeba zajímá, někoho by to tu taky zajímalo...

 

kolega onehdá pár let z5 dostal na Čvut Praha 2 téma Wankel a přestavba na alternativní palivo a vodík ,měl z toho docela nafouklou hlavu ,komise byla doslova nadržená ,jak se s tím popere.Jednoduchý to neměl ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

děkuju.

 

Já takhle veřejně nerad práskám, ale něco málo tedy... :aut

 

Studuju Bezpečnostní studia, rád řídím, baví mě auta a psychologie, téma se k mému oboru hodí a vybral jsem si ho sám, trochu tím navazuji i na bakalářku.

Ambice na to, aby se stala práce něčím víc, než jen prací, nemám a ani si nemyslím, že se tak stane (ačkoliv si myslím, že se z ní budou dát čerpat zajímavé informace, které by mohli mladším studentům psychologie, dopravy, bezpečnosti pomoci). 

Odpovědi ze zdejšího klubu jsou na naprosto stejné úrovni, jako odpovědi jakýchkoliv členů jiných automoto klubů, kam jsem dotazník vložil, takže rozdíly dělat nebudu (jediné, co uvidím, je procentuální zastoupení z celkového počtu respondentů, takže např. 15% resp. pochází z P-C.com).

Veškeré vyhodnocení , sběr výsledků, propojení s grafy a nalezení různých souvislostí udělá samotný web, já pak budu mnou dosažené výsledky porovnávat s různými odbornými studiemi a průzkumy a nalézat shody, či rozdíly. Samozřejmě nejen to, dále budu např. poznatky obsažené v teoretické části aplikovat do části praktické. Ta bude mít ale rozsah zhruba jen 10-15 stránek, tedy cca 20% z celkového obsahu diplomky. Někteří mají třeba jen čistě teoretickou práci, bez žádných průzkumů.

Práci odevzdávám cca za měsíc, tedy koncem dubna, státnice jsou myslím někdy začátkem června. Vedoucí práce je JUDr. Pavel Vetešník, vedoucí právního oddělení Městské policie hl.m. Prahy.

 

dotazník je věcný ,přehledný ,akorátně dlouhý a náročný ....

a co práskneš na sebe ..?

každý nepíše nebo nepsal diplomku,uveď třeba informativně ,jaké jsi (jste jako skupina..) dostal(i) okruhy ,zda téma bylo přiděleno či zvoleno . Zda bude tvoje práce čistě informativního charakteru - či se to stane součástí nějakého většího penza fakulty,zda to půjde do šuplíku nebo se to může stát součástí nějaké další navazující studie do oblasti dopravě-výchovy či psychologie...

Jaká jsou, či byla úskalí v oblasti realizace teoretické či praktické části...

Jak třeba zakomponuješ odpovědi respondentů ze zdejšího klubu ...nebo neděláš rozdíly ...to si tady nikde ani nepípl....Máš přes 400 odpovědí ,jak to budeš diferencovat...?

A to nejpodstatnější ....jak to vidíš sám,obhájce,kroky ve vedení práce...a termín obhajoby...????mě to třeba zajímá, někoho by to tu taky zajímalo...

 

kolega onehdá pár let z5 dostal na Čvut Praha 2 téma Wankel a přestavba na alternativní palivo a vodík ,měl z toho docela nafouklou hlavu ,komise byla doslova nadržená ,jak se s tím popere.Jednoduchý to neměl ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vidíš ,že to ide .

-baví mě auta a psychologie,-----

Sice jsem slyšel zhruba průměrné ohlasy v oblasti práva na vedoucího práce ,ale to každého věc, to není tak podstatné .

Osobně bych volil spíše Zoju Kalivodovou,ta je dost o oboru psy na vysoké úrovni ve stejné firmě ,ale byla na tom dost mizerně zdravotně ,ta měla neustále nějakého zájemce o diplomky na korekci.

Takže ať to vyjde.

Upraveno uživatelem myšut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MotoMoto, ja ti rozumim, ale jsou ridici a ridici...... proste treba nekteri i mistni clenove kdesi psali ze kdyz jedou na dalnici maximalni povolenou rychlosti a pririti se zavodnik, tak at se za nima treba ublika..... ano treba specha do porodnice, ale vetsinou do penalu......

no a pak jsou taky taci, kteri jedou pomalu, vidi te za sebou, a schvalne ti neuhnou, nebo ti i blokuji vyhled tim ze jedou uplne na stredu.... ty taky znam..... ano treba vezou syna z nemocnice.....

 

a nebo jsou taci, co proste kdyz za sebou nekoho jinyho vidi se ritit, tak pridaj, a naopak kdyz vedi ze zdrzujou tak uhnou..... ale to je proste povaha od povahy.... z motorky znam i takove pripady ze vidi me na motorce tak mi uhnou a donuti me de facto je predjet (je to slusny a tak proste predjedu a podekuju) treba i na plne care.... pak jsou taci kteri me na motorce uhnou a Adelu v aute jedouci stejnou rychlosti proste nepustej.....  a nejhorsi pripad byla banda 3 mladych kluku, kteri mi uhli a pri predjizdeni me vytlacili do protismeru.... nastesti jsem mel podrazeno, takze jsem stihl vystrelit pred ne, ale tohle uz je opravdu k nepochopeni....

 

Ale na oba tve pripady tu mame sanitku a odborniky. Rekl mi to policajt na zaklade me pokuty za rychlou jizdu kdyz jsem letel pro rodici manzelku domu a pomoci ji ze schodu...... byl jsem tam pravda rychleji nez sanitka z cerneho mostu ale hodne pres 100 jsem na Chlumecky jeste nejel.

 

A taky tu mame zakony, proc se vsude rve chytte zavodniky, a nikde se nemluvi o tom, ze i zakon mluvi o zbytecnem zdrzovani provozu.... podivej se kolikrat na vesnici kdyz je semafor, tak se nez se kolona 4 aut rozjede, tak je zase cervena..... nebo kdyz kdokoli kdekoli neco hleda...... tak jede jak stred sveta, misto toho aby uhnul, nechal projet a v klidu hledal dal..... nejlepe na tebe jeste vulgarne gestikuluje.......

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scratchi, přesně jsi toto napsal :super

 

Frozz: Zaškrtl jsem pomale jedoucího blba, který mě dokáže rozčílit. Nejsem nějakej závodník, i když kde to je povoleno, rád pošlu ručičku tachometru dál za 200 km

           hranici.

           V den vyplnění jsem si zatroubil na dvě jelita, jeden na 70 ani ne 60 a druhej na zelený si povídá s nějakým chlapem, co ho viděl z okna hospody a tak přišel na

           pokec. Zelená nezelená, kecali dál. Tak dostal do ouška trumpetou za dvou metrů

           Rozjezd na zelenou u nás je opravdu pecka, všichni na to světlo vidí a nejsou schopni se kontinuálně rozjet

           Dálnice u nás provozuju metodou davu, když jede většina 120, tak tak jedu taky - nikdo zbytečně nepředjíždí a na těch 60 km co je z AA do Lovosic, je ztráta je

           jen pár minut. Tady beru další nešvar, který je skoro od Murphyho... V dálce přede mnou jede kamion svejch 90, já jedu tempomatových 120, na dálnici za mnou

           nikdo. Jakmile si můj mozek usmyslí zařadit se vlevo a v klidu tirák předjet, ve zpětném uvidím auto, které mě dojíždí. Tak si říkám, počkám, no a přesně to vyjde,

           že já musím brzdit, než mě on předjede, protože bych byl jinak v tirákově návěsu.... Musím podotknout, že tohle mi dělají především scheise Ossis :grr Češi hezky

           přidají, že i já beze změny rychlosti se za ně zařadím (neomezím tedy jejich  vyšší rychlost než mou) a tirák za nimi předjedu.

           Poslední nešvar je, že lidi před sjezdem z dálnice, brzdí v pravém pruhu, místo toho aby si to nechali na odbočovací pruh, který je k tomuto manévru dostatečně

           dlouhý...

 

Takže díky za dotazník a hodně štěstí s diplomkou nebo do čeho to máš, Děčíňáku :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě jeden velmi chytrý pán naučil jednu věc. Nikdy nevíš proč ten člověk jede pomalu, nebo rychle, třeba má důležitý důvod a my nejsme na silnici od toho abychom někoho učili jezdit. Takže když jede jako blázen tak třeba má na zadním sedadle dítě s tepenným krvácením a potřebuje rychle do nemocnice, nebo rodící manželku, prostě má důvod spěchat a stejně tak ten pomalu jedoucí má nějaký svůj důvod. Třeba jsem jednou vezl syna s napíchnutou kanilou (respektive kanily ještě nebyly) a nesměl jsme jet rychle aby si to nevytrhl. Prostě je to věc toho řidiče a ne moje.

 

A pak jsou taci kteri maji nutkavou potrebu predjet me I kamion prede mnou jedouci 70kou v neprehlednem useku (a donutit ostatni k nepeknym manevrum) jen proto aby o pet kilometru dal na rovnem, sirokem useku jeli presne tou 70kou co jim tolik vadila :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak jsou tací, kteří maj prostě potřebu za každou cenu někoho předjet a je jim úplně jedno, jestli dotyčnej jede 70 nebo 150 a jestli je tam plná čára nebo ne... :grr , bez předjíždění by asi ani nemohli usnout :roll

Jinak vyplněno ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vvitty, jasně, máš pravdu, ale rozčilovat se a nebo nadávat? Proč? Pomůžu si tím? Jasně, že mě štvou ti co svojí bezohlednou jízdou ve stylu, plná čára není plot a každého nechytnou, ohrožuji ostatní, ale o to zde nešlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...