Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

PC-zapojení repro a sluchátek, jak na to?


roman II

Recommended Posts

Potřeboval bych radu jak do stolního pc zapojit a obsluhovat současně: 1. reproduktory v monitoru, 2. externí reproduktory a za 3. sluchátka s mikrofonem. Existuje nějaké řešení kde by se dali přepínat jednotlivé repra a sluchátky?, nějaká externí krabička či něco kde by bylo vše zapojeno a jednoduše by se přepínal na požadovaný režim. Děkuji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas možnost přes redukce vše zapojit do jednoho Jacka. Záleží také na zvukové kartě, kolik kanálu a zdiřek ma. Taky jak je ma řešeny monitor, zda-li pres hdmi či jack. Sluchátka nejlepší způsob je u bezdrátových. Zapneš a karta si to přehodí sama na sluch výstup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

našel jsem něco takového, otázka zdali by to fungovalo a šlo do toho zapojit a přepínat to co potřebuji

 

https://www.mironet.cz/itec-51channel-audio-adapter-usb-51-bila+dp197560/

 

případně toto? http://www.vpcentrum.eu/ns/prepinac-vstupu-4-1?sort=p.model&order=ASC&page=5&limit=30

Upraveno uživatelem roman II
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak obojí je z e-shopu, takže platí 14dní na vrácení :aut Obojí se tváří, jako že by mělo fungovat. Ale mám obavu, že to 5.1 nepůjde rozdělit na 2x repro a není tam vyloženě přepínání. U toho druhého vidím problém v tom, že je to na cinche, takže bys musel ještě dokoupit redukce na 3,5 jacka :myslim

Upraveno uživatelem MJSytic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná mi něco uniklo, ale:

Pokud je k dispozici výkonná repro souprava (5.1) proč trápit repro od monitoru??

Sluchátka pak připojit přes USB - používám GEMBIRD - pseudo 5.1 s mikrofonem když nechci rušit ostatní třeba u televize a jinak audio 5.1 MANTA.

Volbu pak nabízí samotné WIN a není co řešit.

Ale třeba máš jiné důvody pro takto nestandardní a poměrně složité řešení.

 

post-19069-0-72315100-1426592626_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zbytečně utrácet.. Monitor bych fakt neřešil, evidentně mas 2.0/2.1 repro, a 2 audio vstupy a 1 line in v PC, zřejmě starší, integrovaná. Takže zapojil sluchátka a repro, a jak psal franta, pres Windows si prepnes z co chceš jako výchozí zařízení pro reprodukci zvuku. Můžeš si stáhnout i gadget na plochu pro usnadnění. Monitor neresit, a co redukce - horší kvalita zvuku,atd. Zbytečně složité. Chápal bych u 5.1 , domácí kino, atd, prostě propojeni vice věci z důvodu např Xmbc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco podobnýho jsem řešil před pár rokama. Nakonec mi brácha sestrojil krabičku kde je jeden vstup a 4 výstupy s vypínačema. Funguje to bezproblémově a cena matroše do 200,-.

Zkusím nafotit, pokud by byl zájem.

Upraveno uživatelem Dave_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U integrovaných zvukovek Realtek lze nakonfigurovat vice zdiřek na přední dva reproduktory, takže maš vice vystupů 2.0. Jinak rozbočovač to řeší taky, ale radši kup něco s kablikem, ty plastový s jackem a dvěma zdiřkama radi zlobí

tak tohle vysvetli moji zvukovce aby z modreho konektoru vzadu udelal "zelenej"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...