Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Automatický dojezd okna jede pouze dolů


poldiss

Recommended Posts

Nemáte někdo tušení, kde by mohl být problém? :myslim dolů okno sjede samo bez problémů a nahoru se mu prostě nechce, to musím tlačítko držet... Měl jsem v autě původně okna bez dojezdu, ale mám navíc ovladač s dojezdem, tak jsem si řekl, že ho tam zkusím a ono to funguje, ale jen dolů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, musíš mít nastartováno, ale hlavně, že to funguje. Na rozdíl od nové Škody Rapid, jsou tam sice dojezdy, ale fungují jenom dolů, ač opticky je ovládač stejný s Octavií, kde to jezdí i nahoru. Tohle člověk nepochopí. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S mnoha Rapidy jsem nejel, bylo jich tak 20, ale všem to jezdilo jenom dolů. Myslím, že to samé má i Toledo, což je v podstatě to samé a vyrábí se taky v MB. Nejsem si jist, zda s vyšší výbavou by to jezdilo i nahoru. Na druhou stranu úplně sociální Octavia (oba klíče obyčejné - bez dálky) jezdí okna automaticky nahoru i dolů. ;)

 

Ale my si můžeme pískat, u 15 let starého škopku to jezdí i nahoru a některé nové vozy to nemají. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Ze strany řidiče rozhodně ne, nevejdou se tam oba "A"čkové ovládače. Ale zda se vnitřek  "A"čka vejde do toho jednoduchého u spolujezdce, to nevím ... A nevím, pokud by se z GB dal tapec a ovládač, zda by to fungovalo, podle mě bude jiný konektor. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj měl jsem to rozdělaný a nevypadalo to moc nadějně. U toho ovladače vedou dva konektory, jeden na okna, a druhej na dojezd + zrcátka. U spolujezdce je jen ten jeden.

Kde je ale udělanej ten dojezd? Je někde něco jako jednotka stahování oken, nebo je to přímo v tom ovladači?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...