Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Korózia prednej kapoty


onedar

Recommended Posts

Zdravím. Po poslednom umytá auta som si na dolnom falci prednej kapoty všimol akoby sa farba zdvíhala a vznikajú malé výdutinky. Nestretol sa  s tým niekto? Stále som myslel, že kapota je hliníková a ten nekoroduje. Popravde neviem čo s tým. Chystám sa do autorizáku za garančným technikom. Ako vlastne v tomto prípade postupovať, diera v plech nie je a či sa predĺžená záruka vzťahuje na takéto výkvety?  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pravidelné prehliadky ako také som absolvoval, ale či bola v rámci nich robená aj táto kontrola, tak to neviem. Biely prášok zatiaľ nevidieť, zatiaľ je to zakryté lakom. Ako sa takéto niečo opravuje? Dá sa táto korózia zastaviť? 

Upraveno uživatelem onedar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nerobi sa ta prehliadka proti prehrdzaveniu az po 4 roku??? Ja idem riesit akurat kapotu na trojrocnom aute Parnter. Z vnutra vyduta farba centimeter od hrany,pod nou korozia(kapota hlinik ale vystuha asi ocel),auto pravidelne servisovane v peugote,kupene ako jazdene trojrocne. Dali  mi rok zaruku na auto,som tam volal mam to doviest ze to opravia na garancnu zaruku proti prehrdzaveniu.A povedal mi ze tato prehliadka sa robi az 4 rok. Tak neviem.Uvidim ako to dopadne nakoniec. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, u osobních aut je první protikorozní prohlídka 4 roky po předání vozu majiteli (od novoty), další prohlídky co dva roky, celkově jsou 4 prohlídky

 

záruka jen na lak by měla být 3 roky od koupě nového vozu

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...