Jump to content

moje karesmore

tunkam
 Share

Recommended Posts

- Plná výbava, Top stav, bez nehody a stočeného tachometru! 
- RZ, olej, brzdy, ložiska nové, rozvody nové, STK do 11/2016! 
- 2.0 HDI, 6ti kvalt, manual, průměrná spotřeba kolem 6 l. 
- Najeto originál 262 TKM. 
- 135 PS (100 KW)
- dálniční známka 2015 v ceně, nové stěrače Bosh.

Speciální vzácná Business-Linie-s kompletní výbavou, např. navi, klimaautomatika, xenony, panorama-střecha, parkovací senzory, JBL zvukový balíček, SLOT SIM karty, telematika, navigace a další Extras. 

- Letní ráfky Corniche Le Mans 19 Zoll, jednu sezónu jeté.
- Zimní ráfky plechové 16 Zoll, jednu sezónu jeté.
- K&N filtr, Hella světla pro denní svícení, tónovaná boční okna. 

Chip tuning s optimalizací výkonu motoru a nižší spotřebou provedeno odbornou firmou Moravia Tuning. 

post-36622-0-28754000-1426450617_thumb.j

Edited by tunkam

už tady ta fotka je :) ,auto pěkné ale možná až moc černé  :D   jinak našel jsem ho i tady je to tvoje?

jo to je moje :D 

Nechci ti kazit radost, ale automatickou klimu má každá 407, panoramu každé SW a slot na simkartu každá 407 která má navigaci.

jasný no, jsem to vzal s inzerátu co jsem to kupoval, a blbec jsem se pořádně nepodíval co je tam napsaný, to je stejný když se se ted dívám u kole že jsou jetý, to je taky informace na nic :D

To je matná folie na celém autě? Kdyžtak jakou to má barvu pod folii :)  jen mi tam nesedí ten znak lva-stříbrný je hezčí a boční lišty na autě je taky lepší kombinace s chromem auto by bylo  víc výrazné

Edited by Lukaydo 407

pod folijou je leskle černá barva, jako asi by se mi to taky líbilo víc s černou ale je mi líto tu foliji strhnout když za ni borec dal takový prachy, třeba ju čase strhnou až se mi to okoká, jinak ty mračítka k tomu autu sedí 

Guest StibTo

nazev vlakna jak z cikanskeho ghetta .....  co treba zkusit "Moje 407"  ? ....  jinak auto pekny ale jak uz zaznelo mracitka jsou bohuzel malinko "z mody" ;)