Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zadní mlhovka svítí zároveň se zpátečním světlem


mmm1

Recommended Posts

Ahoj všichni,může prosím někdo poradit?Mám hlášku že mi nesvítí 3 žárovky.Jednu jsem vyměnil.To blbnul přední blinkr.Pak nefugovalo jedno brzdové světlo a osvětlení spz.Vše jsem vyměnil a už to funguje ale píše pořád dvě žárovky.Zjistil jsem že když dám zpátečku tak jedno světlo svítí v pořádku ale druhé svítí zpátečka a zárověň zadní mlhovka.To špatné světlo svítí slabě protože jde proud do obou žárovek.Zkusil jsem to rozebrat ale nic jsem tam nenašel:-(.Světla jsem prohodil mezi sebou a ve světle to není.Takže asi kostra nebo něco takového...Poradí prosím někdo? P607 2.2 hdi r.v.2003.Majitel předemnou dal do kufru led pásek.Nemohl to nějak dodrbat? :myslim Díky za vaše rady a nápady..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to nakonec udělal jak jsem říkal..ucvakl jsem drát a dal ho na jinou kostru...Tu původní jsem nenašel.To bych musel rozebrat tak půl auta.Světla už svítí jak mají jen na obrazovce mi to pořád píše že mám špatné žárovky.Tak nevím co s tím :myslim:fnuk :fnuk :fnuk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...