Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pamäť elektrických sedačiek


fando

Recommended Posts

  • O 4 roky později...

Čus , můžete mi někdo popsat jak funguje tahle funkce ??  zaboha to nemůžu nastavit  , snažím se to uložit , zvukový signál oznámí uložení , po zhasnutí motoru a otevření dveří se nic neděje, sedák neodjede do zadní polohy , po sednutí a nastartování stisknu 1 nebo 2 ozve se signál ale sedák nemá kam odjet protože posun dozadu se předtím nekonal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš mať aktivovanú funkciu : uvítanie vodiča . Vtedy sedačka pri vypnutí motora a otvorení dverí zacúva čo najviac dozadu.Teda aspoň na 407mičke to takto fungovalo. Prípadne si skús sedačku posunúť dozadu elektricky sám a potom použi jedno z pamäťových tlačítok ,aby si zistil či to funguje ,alebo nie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem zkoušel , to se nastaví ale trápí mě že neodjede. Vono je to stejně zbytečně složitý  , proč mačkat tlačítka když to mohlo být uložený pro daný klíč který auto otevře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, Davidak79 napsal:

 Vono je to stejně zbytečně složitý  , proč mačkat tlačítka když to mohlo být uložený pro daný klíč který auto otevře.

Jakože má každý svůj vlastní klič od auta, jo? Tak takhle daleko ještě doma nejsme. My si ten jeden normálně půjčujeme :aut 
Každopádně bych chtěl mít taky někdy sedačku nastavenou tak, abych jí po nasednutí potřeboval dát blíž k volantu :aut  To se mi asi u Peugeotu už nepoštěstí :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to měl na předchozím autě , jednu kartu já druhou žena , tou kterou se odemklo tak se auto nastavilo , od rádia po klima sedák  a pod ... teď máme taky každý svůj klíč, žena ho má ověnčený kravinama a já holý hýčkám aby se neodřel :D  a na sedačce dva čudlíky :D  Né že bych to potřeboval , kupodivu asi díky automatu neštelujeme sedáky , výškově jsme cca 2 cm rozdíl . Jenže nemám rád když některá funkce nefunguje . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NJN, Rencek je holt jinde :) Jsem ani nevěděl, že tam tahle funkce je, jak mám sedačku úplně na konci, tak už nemá kam ujet :aut 
Spíš mě štve, že když přijdeš k autu a má eko mód, tak si bez nastartování nic nenastavíš :roll  U nás ten rozdíl je - já se po Verče za volant nesložím. Ale naštěstí je už naučená to před vysednutí vrátit zpátky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokud jsem jezdil sám,  el posuv sedaček sem považoval za zbytečnost,  u manualu chytnes madlo potahnes a posunes , pak začala jezdit žena a jelikož stěhovala i výšku sedaku ,  zrcátka i ztlumovala rádio tuhle vychytavku  jsem ocenil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem měl teda štěstí na to že s bejvalkou jsme jezdili na téměř stejně nastavených sedačkách. Pravda ona jezdila xsaru já berlingo a ona s ním nechtěla moc jezdit. Ale je fakt že pokud se o auto střídáš a mění se přitom nastavení vícero věcí tak něco takového je dobrá věc.  A s klíčem to bylo stejně já měl na svém svazku druhý klíč od xsary a ona druhý od berlinga. A ne nikdy se nestalo že by jsme si odjeli druhým autem naschvál. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, MJSytic napsal:

Jakože má každý svůj vlastní klič od auta, jo?

Nepřijde mi na tom nic zvláštního. My teda máme jen dvě přibližovadla a každý svůj "svazek" dvou klíčů. Od Béčka a od FoFo. Kdyby doma stálo víc aut, asi by to už taky bylo jinak :D

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pe.Tr masažní sedák mám , není to nic po čem bych toužil ale je to tam , nejsem náročnej na výbavu  , vibrací na těch 19" je taky dostatek :D 

Mě když někdo hne ze sedákem , trvá mi několik dnů než si zvyknu na nové nastavení, páč to původní nikdy nenajdu :D  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nám klíče visí klíče na věšáku , vždy zmizne jen ten toho kdo řídí , pokud jedeme spolu řídím já , žena když nemusí neřídí. Máme to naučeno z předchozího auta , pořád asi doufáme že se nám auto nastaví dle klíče :D 

Upraveno uživatelem Davidak79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...