Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Upgrade prednych brzd


marecikRC

Recommended Posts

Ahojte, 

 

Kupil som predne strmene z 2 litrovej verzie 206  z anglicka 180 GTi takze to je ako RC. Nasiel som si cas ich konecne nahodit, respektive sa nato uz pozriet.

 

Prirovnaval som ich k mojim sucastnym a su samozrejme vacsie.Rozdiel bol aj v rozlozeni dvoch dier pri uchyteni na tehlicu. 

 

Chcem sa opytat ci su predne strmene z tychto verzi, aj 2.0 Hdi rovnakych velkosti  a ci maju aj rovnake velkosti tehlic, pretoze budem musiet zrejme vymenit

 

aj tehlicu moju sucastnu za 

 

vacsiu aby bolo mozne strmen upevnit. Dalej budem musiet asi vymenit aj spodne ramena, alebo tie capy su uz rovnake ako u mojej verzii ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je potrebne si uvedomit,ze s lahkym autom pojdes ovela skor do smyku, a bez ABS po snehu,mokrej ceste hlavne vela stastia. Pokial to vymenis komplet (predok aj zadok) tak OK, len sa trosku bojim ked tam nemas to ABS aby to bolo OK, predsalen si to vie to ABS lepsie ukontrolovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarat mal seicento  :)  vymenil predok aj zadok za kotuce z alfy 159, nahadzal tam brembo a brzdilo mu to sialene perfekne a aj napriek tomu ze tam nemal abs.

 

Da sa dobre a rychlo brzdit bez smyku aj bez abs pokial mas dobry ucinok a rozlozenie brzdnej sily.

 

Premyslal som ze by som dal aspon z 1.6 ale neviem ci by to bol daky velky rozdiel voci 2 litra ( niekde som cital ze to uz je rovnake ako aj rozmery capov ktore idu do

 

tehlice )

Upraveno uživatelem marecikRC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spíš bych se zaměřil na to zda je v pořádku hlavní brzdový válec a zda není potřeba vyměnit brzdovou kapalinu a pořádně odvzdušnit celou brzdovou soustavu ... výrobce měl asi důvod proč tam dal brzdy jaké tam dal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak vcera sa mi podarilo nahodit tie strmene, nie je nic potrebne ine k vymene, rozmery sedia s tymi mojimi starymi.  :super

 

Potreboval by som z vas od niekoho, ci by mi mohol prilozit obrazok zo SB pre tie predne strmene 180 GTI, RC - jedna sa mi hlavne o cislo obj. dielu na tie zaistovacie drotiky na

 

platnicky,tie bohuzial nemam.A poprosil by som aj ci niekto nevie ake rozmery ma predny brzdovy kotuc ( pozeral som na nete ze objednam ale boloich tam viacej

 

druhov aj s roznymi rozmermi, tak ma to zmiatlo :myslim  .Za vsetky informacie som velmi vdacny .... :papa

 

Foto prilozim neskor ... 

Upraveno uživatelem marecikRC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...