Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Po Praze limuzínou


Recommended Posts

Od Ježury celá rodina dostala darem hoďku v limuzíně - trošku trvalo, než jsme se dohodli na pro všechny vyhovujícím termínu a tak realizace proběhla až dnes. Jel jsem něčím podobným poprvé a tak jsem si cestu z Hradčanský přes Pařížskou a Vyšehrad na Václavák vcelku solidně užil. Kdyby někdo chtěl tip na pěkný zážitek v Praze, tak Ježuru hodina (max. 35 km) v limuzíně přišla na cca 2000,- Kč - je-li to hodně nebo je otázka "do pranice".

 

 

http://dkmedved.rajce.idnes.cz/Po_Praze_limuzinou/

post-541-0-17374000-1426375520_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Holt je to o prioritách..Medvěde užij si to...osobně bych za taků  ---  no bud to napíšu co si o tom myslím nebo budu slušnej...nedal ani korunu..a vozit se někde autem at už jakýmkoliv a myslet si, že jsem hogo fogo...i dar může stát za hovno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Medvěd...tak v tomhle s Tebou nebudu souhlasit...2 litry za svezení se autem mě osobně přijdou za vyhozený peníze...něco jinýho je žes to dostal jako dar...ale upřimně - koupil by si to..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi nekoupil.

 

Kdysi jsem jezdil tágem - dnes už nejezdím. Ale když si uvědomím, že tágo vyjde v Praze na 35 km cca na 1000,- Kč, tak příplatek za ten luxus mi nepřijde až tak šílený. Prostě už sem vyhodil větší kačky a taky občas zírám, za co jsou třeba ochotní vyhazovat jiní (namátkou třeba kola za 20 000,- Kč, která na auto ani legálně nejdou dát).

 

Jak jsi psal - vše je o prioritách a já třeba půl roku jezdil u DRINK SOS právě kvůli tomu, abych se mohl projet v autech, na která nedosáhnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, dárky jsou od toho aby si člověk užil i věci co by si sám nekoupil. Jenom za mě ani zadarmo. Nejde mi o ty peníze, ale o to, že to nepovažuji za žádný zážitek, spíš je to takové pod úroveň člověka. Ale proti vkusu žádný dišputát a pokud jste si to užili tak proč ne. Já bych do toho nešel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já prachy neřešil, vůbec nejde u mě o peníze. Já jen říkal, že i kdyby mi to někdo dal zadarmo tak do toho nepolezu. Prostě když na něco nemám abych to používal tak proč? Ano třeba let vrtulníkem, letadlem, balónem, nebo jízda ponorkou a podobně, to chápu, ale jízda autem???? Prostě auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud jde o cenu, tak za mě je přiměřená, kdyby by byla nízká, jezdili by tím nepřizpůsobiví do Kaufu... ;)

ozzy neznamená, že když jsme tady zvyklí vylézt z baráku a potkat X set nepřízpůsobyvých0, (vetšinou barevně rozdílných) že v praze budou mít stejné návyky jako ti naši. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lukaydo - neužilY , ale užili

 

Motomoto - čéče vrtulník asi ne (mám strach, že bych vyvrhnul i pondělní snídani), ale balon .... - to může být klíďo k padesátinám.

 

Jinak děkuji, že vím o tom, že bys podobný dárek odmítl - a že Ti ho nemá cenu dávat.

 

K vysvětlení ježury - máti ví, že auta mám rád a samozřejmě i Pavlík. Ani ona nikdy ničím podobným nejela. A když přemýšlela jaký dárek nám dát, aby se to všem líbilo a sešli se jako rodina i jindy než na Vánoce nebo narozky - tohle jsme vyhodnotili jako akci rozumnou (finále bylo ve Výtopně na Vencaplacu, což je restaurace, kde nápoje vozí mašinky). Prcek poslední měsíc skoro nemluvil o ničem jiném a že se to některým nelíbí? Mně se taky spousta věcí nelíbí a svět se točí dál ...

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Buď nad věcí,dal jsi to sem,tak jsi musel počítat s tím,že reakce budou takové i makové,zbytečné komentovat,že se to někomu nelíbí.

 V  práci  nám ochazivší kolega také sdělil co by chtěl,balon tam byl taky,ale vycházelo to v té době na 5tácků na osobu a sežen k němu fofrem další tři.Tak dostal další přání a to seskok tandem,užil si to neskutečně,ale na místě ještě musel připlatit za nadváhu.  :D

post-26723-0-99996000-1426444265_thumb.p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a proc ne? Jako darek idealni..... rodicum taky neco takovyho planuju. Tata uz byl na strelnici, letel vrtulnikem, a dalsi. Nevidim duvod jim treba nedat toto jako darek. Klidne bych to koupil i sve rodine, abychom se svezli v necem netradicnim. Bych chtel videt vase reakce kdyby sem Medved hodil, jak jezdil treba ve Ferrari. Cena mi prijde uchazejici, a budu se opakovat, jako zazitek kor pro malyho to muselo byt perfektni. No a jeste ke komentum typu abych se predvadel a delal hogofogo....tak ony ty limuziny maj cerny okna a myslim ze Medved rozhodne neni typ, ktery si vyleze stresnim oknem ven a bude porvavat na okoli hlasky typu: ja na to mam :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne tahle picovina napadla Richard GERE ve filmu o takove prostitutce a bohaci :D

ja jen reagoval celkove na prispevky, protoze mi tenhle darek pro Medveda prijde daleko rozumnejsi, nez treba mu fakt zaplatit tu jizdu ve Ferrari :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...