Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Odcerpanie nafty 407sw 2.0HDi


zelo20

Recommended Posts

Dobry den vsetkym,Chcel by som sa opytat ako co najednoduchsie odcerpat naftu zo 407sw 2.0 HDi 100kw r.v 05 momentalne nemam moznost ist z autom na zdvihak a ani podliezat auto kedze stoji na ulici. Skor by som chcel vediet ci sa neda volakde odceprat z motoroveho priestoru.

 

Dakujem a pekny den prajem.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to ma caka velka zabava ked budem balonikom vypumpovavat plnu nadrz  :D  neexistuje este volaka dalsia varianta ? 

alebo kebyze sa mi podari volakde dostat k zdvihaku co by ste odporucili pouzit aky postup (ospravedlnujem sa za mozno hlupe otazky ale moc s tym skusenosti nemam tak preto ma prosim berte s rezervou.  :)  )

a nie nenacapoval som benzil ale auto pojde pravdepodobne na odpis a nadrz je plna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

použijem obľúbený návod :)

 

toto je univerzální postup pro všechna auta PSA s el. čerpadlem v nádrži-- 1.uvolnit přístup k el. čerpadlu,2. sundat tu hrubší plast hadici z čerpadla (je jen nastrčená přes pojistku--stačí zmáčknout),3. nasadit na tu volnou přírubu cca jeden metr hadice--druhý konec do kanystru, 4. stáhnout el.konektor z čerpadla,5.přivézt od baterky zvlášť kabalem ,,plus'' a připojit na konektor plus na čerpadle (označení (P)umpe),dalším kabelem spojit kostru vozidla s konektorem ,,minus'' na čerpadle--pozor,poteče hned palivo!!

během cca 12 minut čerpadlo vytlačí cca 70 litrů z nádrže (měřeno na 406 HDi)

samozřejmě se dá hadice připojit i ke spoji hadic s palivem v motorovém prostoru (na příčce za motorem)
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

popisem celu moju situaciu aby bolo jasno :D  Mal som prijemny budik o 5 rano kde nam opity idiot napalil do dvoch aut to prve do ktoreho vletel je totalka moje je len lahko zranene :D  len kapota, naraznik a trochu ohnuta vystuha. Pre pojistovnu sa to neoplati opravovat zevraj vypocitali sumu na opravu 2700libier :myslim  takze mi budu vyplacat peniaze za auto a ja ho mozem od pojistovne za volake drobne odkupit. tak preto nechcem prevrtavat nadrz. Ale este neni iste ci mi vobec budu chciet predat auto spat a preto by som chcel vytiahnut naftu lebo tu urcite nezapocitaju do celkovej ceny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi vyskusam ten balonik a ked ma to uz prestane bavit :D  tak sa vykaslem nato.

 

praveze cas je to co mi chyba. Musim chodit do prace ale zatial som dostal od poistovne nahradne auto takze neni to az taka tragedia. Horsie by bolo kebyze musim chodit autobusom.

 

Chcem sa podakovat vsetkym co si nasli cas a snazili sa mi pomoc. Este raz dakujem a pekny den prajem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...