Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kluč 3 tlačitkovy kupa


slavino1

Recommended Posts

Zdravím pánové a dámy?:)

 

dlouho jsem tu nebyl :)

 

chci se zeptat,potřebuji udělat nový klíč na Peugeot 407 3tl  mám nechat udělat přímo v Peugeotu? nebo je jiná spolehlivá firma?

 

 

 

hezký víkend :)

Upraveno uživatelem ace11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahoj pežoťáci, totálně se mi vysypal klíč, chtěl jsem si koupit jenom obal, nicméně mám jeden upadlý a jeden značně opotřebovaný mikrospínač a nemám v okolí nikoho, kdo by je uměl přiletovat. Prosím tedy o radu - jaký klíč mám koupit, co z té desky na starém klíči vyrvat, aby mi to otevíralo mojí káru?

 

Děkuji za tipy!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...
  • O 4 roky později...

trochu to nechápu. Funguje Ti odemykání /zamykání tlačítkem na klíči ale nejde zamykat / odemykat fyzickým zastrčením klíče do zámku ve dveřích?

No pokud to je tak že nejde fyzicky vložit klíč do dveří tak zkus nejdřív ten zámek prostříkat čističem na zámky. Lepší vyráběči klíčů to mají taky na prodej pokud to nepůjde tak jedině vložku ven a vyčistit jí venku. Nebo dát jinou ale z vrakoviště to bude sázka do loterie a ještě dost drahá. Jsou borci který ty vložky umí rozházet a zase po vyčištění poskládat ono v reálu na tom nic moc není ale chce to trochu cviku. WD a podobný spreje do toho nestříkej to prej tu vložku spolehlivě zalepí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...