Přejít na obsah
Charlie 1

Pergola aneb pochlubte se svým zahradním posezením

Recommended Posts

před 10 hodinami, Milan+ napsal:

Stavba velká ale prostor sezení malý. 

Jak jsi psal 90%casu tam budem trávit sami tedy 2dospeli+2deti,plánuju tam velký stůl+8zidli ten se vejde v pohodě.

Jinak sezení je 3,7mx3m což mi tak malé nepřijde:myslim

Jo chtěli jsme tam kuchyňku na lednici,talíře a nádobí,aby to nebylo na očích,a někde uklízení,proto je tam jestli sis všimnul bude před sezením venku 3m dlažby,aby v případě větší akce se dal postavit stan 3x6m,který tu měl někde vyfocen Péťa...přišlo mi megalomanský stavět pergolu jen sezeni6x6m ,aby jsme tam pak seděli ve 4 či 8,za druhé by se to nevešlo do zahrady kvůli sítím,a pak za třetí vyšlo by to zas o něco dráž,už teď je to dráha sranda a to chybí ještě fasáda,omítky,dlažby,nábytek,umyvadlo..atd...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ty dáš na sousedy ať to je. Ale tady bych  se na kuchyň vy....., snad ji máš v baráku,to tam doneseš a max na rychly program umyjes,  to samé wecik barak, uklidit zahradní techniku, to jsou dnes luxusní zahradní domky z plastu. A stavět u tohodle stan, ani při 30 lidech jsem ho nepotřeboval. Mám myslím vnitřek altánu 3x3 a stůl na 6 židli polohovacich, takže 3,7 aby si nikdo moc neprekazel je opět hrana. Toť moje zkušenosti. Kdybych neměl přízemí o 1m výše, tak bych to řešil třeba jak Pe.Tr. Ideál vše po ruce  a dřevo, nevím proč dneska cihlaku říkají pergola či altán. Já když to klapne s chutí k práci tak možná tak ještě pořeším tocite schodiště do zahrady z patra do přízemí a na zahradu. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

KLuci, mám dotázek, musim předělat střechu nad dílnou, kde jsou trámy, OSB a na nich ipa. Budu to komplet měnit a tám se vás zkušených, můžu na OSB tu ipu natavit nebo se nějak kotví? 

Měl jsem v plánu dát asfaltovou penetraci a ipu natavit

díky za rady

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku