Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 508sw zadní roletka


klakson23

Recommended Posts

Zdravíčko,

žena se mi vrátila z výletu a hle, roletka to "odnesla" :-) Nevíte někdo, jak a kde se má připevnit ta pružinka? Je pružinka jen na jedné straně, nebo na obou? Já mám jen na jedné straně viz foto. Na druhé nemám nic, tak nevím, jestli ji někde nevytratila. Díky moc.

post-45707-0-89568200-1426177998_thumb.j

post-45707-0-73602800-1426178017_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj díval jsem se u sebe pružinka je jen jendna , druhá strana bez, je tam takové plastové napružení aby to šlo vyndat , buť se ti pružihka protočila nebo praskl konec co je v kličce neboť druhý vidím na fotce , radím vyndat ze strany kde není pružinka pružinu nasadit správně a dát zpět,  v případě ulomení konce vyrobyt ohnutím nový konec ten co není vidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Roletka opravena, ale v servisu, sám jsem to nějak nezvládnul. Prý se ulomil kousek pružinky, tak ji nějak natáhli. Už jsem se bál, že budu muset kvůli pružince kupovat nové plato za cca 4300,- :) Jen doufám, že to není dočasné řešení a že to vydrží. Ale nenapsali mi to do zákaznické práce :) Asi by v případě dalšího ulomení museli měnit celou novou roletku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...
  • O 3 týdny později...

Ahoj Jakube,

pro změnu tam nemám ani tu krytku. Podle fotky na vrchu fóra by to mělo jít vyndat celé (dvě hvězdičky) , ale v Peugeotu prodají jen celou roletu. Byl by jsi ochoten mi to protad? Popř. za kolik?

Upraveno uživatelem Sikyl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...