Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Opuštěné Peugeoty


Print

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...
  • O 3 měsíce později...

O.K.čko - pokud myslíš tu, co je na obrázku od Stejšna, pak pánové Šimek s Grossmannem by jistě využili svou patentovanou zkratku PPP (Plný Pytel Problémů) - dle mého zadarmo drahá.

 

P.S.

To, že nemá RZky by mohlo být i znamení, že není dokončený polopřevod a majitel RZky odevzdal

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O.K.čko - pokud myslíš tu, co je na obrázku od Stejšna, pak pánové Šimek s Grossmannem by jistě využili svou patentovanou zkratku PPP (Plný Pytel Problémů) - dle mého zadarmo drahá.

 

P.S.

To, že nemá RZky by mohlo být i znamení, že není dokončený polopřevod a majitel RZky odevzdal

Vše se dá nějak dořešit, nebo rozhodit na díly.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím, proč by měla být 307 plnej pytel problémů. Jednou jezdím už rok a půl a kromě nefunkční klimy a vyviklané páčky stěračů mě to auto nijak netrápí

zatím jen spotřebák typu běžných věcí (gumy, čepy, tyčky, olej)

 

Klidně bych si 307 pořídil znova

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a protože tady takhle stojí už půl roku přímo mě pod oknama a zabírá parkovací místo, uvědomil jsem příslušný úřad. Odpověď:

 

4.9.2015

Dobrý den, na základě Vašeho oznámení provedli zaměstnanci SSHMP kontrolu vozidla Peugeot 307 (bez RZ) v ulici Janského, Praha 13. Ze závěru z provedené kontroly vyplývá, že uvedené vozidlo nebylo ve smyslu § 19 odst. 2 písm. g) zákona číslo 13/1997 Sb. o pozemních komunikacích vyhodnoceno jako vozidlo zjevně trvale technicky nezpůsobilé k provozu. Na základě výše uvedeného není SSHMP oprávněna odstranit vozidlo z komunikace. Děkujeme za podnět. Správa služeb hlavního města Prahy.

 

 

Což mi nějak nekoresponduje s tím, že podle vyhlášky nemá na veřejné komunikaci co dělat vozidlo bez RZ (i když je má např. v depozitu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemá značky = nemá známky = nedá se zjistit ani jestli má platnou technickou, ani jestli má platné ručení. Já si myslim že by to mělo být jasný a vidím za tím jen lenost sshmp cokoliv dělat.

 

Zajímalo by mě, co teda podle nich je vrak. Když mu vypustím kola, bude to vrakovitější?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...