Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Opuštěné Peugeoty


Print

Recommended Posts

Stejsn:

Dubeč - už jsem tam dlouho nebyl, ale na likvidaci tam mohou nakupovat jen firmy mající oprávnění k likvidaci, ne?

Ty jako fyzická osoba si tam můžeš koupit auto, které má CZ doklady, ale snad do tří měsíců od koupě musíš absolvovat TK. (Prostě že ho kupuješ do provozu.)

No já tam kdysi fotit a coural, když měli prohlídkový čas (každé úterý?).

Každopádně jsou to vozidla nalezená a opuštěná.

Vozidla, která sebrali na ulici jako vrak sem vůbec nevozej pokud vím...

Ty podmínky se změnili dost razantně, kdysi jsem tam koupil na likvidaci... Ale pak tu možnost zrušili, protože to navádělo k podvodu s likvidací...

Přitom jsem likvidaci pak vlastně absolvoval. :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 1 měsíc později...

To chce jednu jedinou vec : znamyho clovicka na magistratu kterej ti rekne komu to patri a pak za tim clovekem zajit pokud ma o to clovek vaznej zajem.

Ptal jsem se na jedno auto kamarada policisty a a tam je prusvih v tom,ze pokud majitel nebo auto budou v hladani tak on muze dostat zjeba. Protoze jejich system nadrizenymu sdeli,ze onen priskusnik se o to auto zajimal. Takze pak nasleduje predvolani na koberecek k nadrizenymu proc a co tam v ty karte hledal.

Je to smutny ale je to tak.

A nebo pokud o to nekdo vazne stoji tak zazvonit na baraky u kterych to stoji a zeptat se jestli nahodou nekdo nevi kteryho souseda to je.

[upravil dne 11/6/14 09:42 od KoudaK]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...