Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

407SW k prodeji - ocenění


Rychtar84

Recommended Posts

Ahoj,

myslíte že je možno prodat tuto 407SW, 1.6HDi, kolem 100t Kč?

aktuálně má 212t km, v provozu od 03/2006, plechové ráfky

opravy: 130tkm; 140t km turbo, 150t km spojka a setrvák + rozvody, 190tkm vyčištění vstřiků , jinak běžná údržba, olej po 15tkm

díky za postřehy.

 

EDIT: k tomu jsou náhradní aktuálně letní gumy bez ráfků (přezouvám)

post-20699-0-69134200-1426079517_thumb.j

post-20699-0-70521700-1426079532_thumb.j

post-20699-0-79670100-1426079539_thumb.j

post-20699-0-63551800-1426079552_thumb.j

post-20699-0-36909600-1426079559_thumb.j

Upraveno uživatelem Rychtar84
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky myslím že za 100tisic to neprodáš,někteří lidi nemají rádi fap off,egr off,nemáš alu kola,nevím jestli máš všechny okna v  elektrice,starší palubni pc,1 zonová klima,212tisic km už je taky celkem dost,karoserie-škrábance atd nejde poznat z foto, tak odhaduju tak 85tisic kč-záleží jestli se ti to vyplatí a chceš kupovat jiné auto do kterého budeš dávat taky peníze

Upraveno uživatelem Lukaydo 407
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky myslím že za 100tisic to neprodáš,někteří lidi nemají rádi fap off,egr off,nemáš alu kola,nevím jestli máš všechny okna v  elektrice,starší palubni pc,1 zonová klima,212tisic km už je taky celkem dost,karoserie-škrábance atd nejde poznat z foto, tak odhaduju tak 85tisic kč-záleží jestli se ti to vyplatí a chceš kupovat jiné auto do kterého budeš dávat taky peníze

 

díky za postřeh. btw kolik km máš u sebe?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O cene polemizovat nechci ale je pravda, ze vybava je u tohohle pomerne mala, najezd pres 200 ... mrkni na srovnatelne kusy treba na tipcars.com a udelas si predstavu sam ... :)

 

Edit :   a nepises zda jsou k tomu jen ty (predpokladam) 16" plechy nebo i druha sada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak říká jeden kolega co kšeftuje s autama, "každá cena má svojeho kupce" já bych svoje nepustil ani za 80tisíc neb začínat znovu od začátku s vychytáváním by se mi nechtělo.

 

Jaký je důvod prodeje?

 

dostal jsem nabídku na poctivou Octavii II combi 2.0TDi CR 2012 ....

to jsem asi sem neměl asi psát co, jelikož má Pežot naprosto nej forum v ČR ;)

 

Ale každý názor uvítám - jakože jsem tam už nasypal hromadu peněz, otázka co to ještě najezdí bez výraznějších investic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, že každá cena má svého kupce je blábol. Je řada kousků v inzerci, co jsou vyslovené ležáky, válí se tam třeba rok, a za tu dobu se nejen neprodaly, ale ještě ztratily na hodnotě o to víc. Rekordmana z inzerce znám asi 4 roky neprodané auto, původně rok staré, 4 roky stálo po bazarech, ztráta několik set tisíc - více než polovina původní hodnoty. Nebo i tady na P-C jeden člen kdysi předvedl komedii s prodejem předraženého krámu, začal za 200tis, nabídkám na 150 se poškleboval, že za to nikdy, za rok to nabízel za 150, ale už to za to nikdo nechtěl, a konečný prodej byl někde s bídou za 100. Takže asi tak k těm cenám. A co zpravidla prodávající nejsou schopni pochopit je to, že ceny v inzerci ani omylem neznamenají, že se za ty ceny prodává. To jsou jen a pouze ceny, za které se to INZERUJE., nic víc. Realizované ceny jsou zpravidla o dost jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to bral podle inzeratu 407 1.6hdi s jejich km při 100tisic\kč že májí najeto mín jestli reálných nevím a výbavy větší ,né podle sebe to chtěl vědět rychtár84 kolik mám najeto.

 

Jinak ČR motory jsou dobré a tiché se spotřebou cca 5,5-7litrů záleží kolik bys musel doplatit kdybys prodal 407mu,ale já bych škodovku nechtěl jak vidím kolik jich stojí na parkovišti i 5 vedle sebe  a na cestě  tak to má každy a 407 jsou u nás jen dvě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně vidím jako problém fapp a egr off. Pokud k tomu nemáš cd s originál mapou před úpravou, tak třeba pro mě je to nekoupitelný auto. Už jenom emise a tím pádem stk bude problém - a neřešme, že každý má někde známého, a ten mu auto přes stk protlačí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...