Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Darování,darovací smlouva


Milan+

Recommended Posts

Já jsem použil nějaký vzor z internetu, a z katastru mě s tím vyhodili. Zašel jsem tedy k notáři, sepsal to on a pak už to prošlo. Ale to už je pár let dozadu, nevím co tomu na KÚ řeknou dnes  :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda nevím, ale tohle jsou dost důležitý věci na to, abych jen stáhl "nějakou" smlouvu z netu. Pro dobro všech účastníků bych rozhodně doporučoval sepsat pořádnou smlouvu u notáře, advokáta. Nikdy nevíte kdo to bude chtít nějak napadnout nebo podobně. I když vím že i notář nebo advokát to můžou sepsat "špatně" tak pořád je tam větší pravděpodobnost že to bude mít všechny potřebné náležitosti. Těch pár tisíc přece stojí za to že člověk bude mít klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V roce 2013 jsem použil tento formulář a na Katastru proběhlo vše bez problémů na první pokus.

To je jedna z těch slušnějších verzí. Milan+ ovšem potřebuje převést jen spoluvlastnický podíl. A od 1.1.2014 je nutno vzít v potaz, že dům bude většinou součástí pozemku a nikoliv samostatný předmět vlastnictví :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...