Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

problem so sičaním


vladimir79

Recommended Posts

ahojte,pracujem v taliansku a stala sa mi jedna neprijemna zalezitost,pri zosliapnuti pedalu mi zacne svistat ,fucat ale ziadne piskanie ,bol som v servise v taliansku a on hned ze turbo nove 1200 + 200 robota repasovane 600+200 robota samozrejme v eurach a ani sa nato nepozrel ,ze mi odchadza turbo ,no hluchy som neni mam pocit akoby vzduch kdesi unikal alebo take nieco,moze to bit teda to turbo?mam dat na jeho rady alebo sa to da este nejako zistit,dakujem za hocijaku radu za dva tyzdne ma caka cesta domov 1400km a nechcel by som aby ma to niekde nechalo,este chcem dodat,to robi iba ked poriadne pridam 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokles vykonu ani nie ked sa rozbieham normalne nic sa nedeje ,ale ked poriadne pridam tak to zacne sicat a samozrejme netaha ako by mal ,ja mam to auto dva mesiace a nemam skusenosti stakymto problemom,stale tvrdi ,ze to je turbo volal som do servisu na sk a tam ze turbo to nebude ,ze nejaka hadica prasknuta ,ked ja tu vela moznosti nemam len nechcem zbytocne vyhodit 1000 euro ked bude turbo dobre

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...