Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ztráta klíče Peugeot 206


PietroTedesco

Recommended Posts

Před pár dny se mi stala nepříjemná věc. Před barákem jsem vytratil klíče od 206. Bohužel je žádný dobrodinec neodevzdal ani do přilehlého obchodu a ani je nedal na MP. Druhý klíč sice mám,ale tím,že ke ztrátě došlo před barákem,tak se mi to nechce nechat být. 206 nemá centrál.Odemikání je jen na klíček. Prosím o radu jaké řešení mám. Jde přehrát klíček,musím koupit celou novou řídící jednotku nebo celou novou sadu zámků? Jak by jste to řešili vy. 
Díky za rady nebo názory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to pravda, ale upřesním, že zámky se dají přeskládat na nový klíč. Takže máš možnosti:

1. koupit celu sadu u Peugeota s párem nových klíčů a přemontovat (triviální a drahé)

2. koupit zámky na vrakáči, k nim jeden (druhý si nechat udělat v klíčařství) nebo dva klíče a zámky nechat přeskládat podle koupeného klíče a přemontovat (levnější, ale i tak dost drahé)

3. sehnat na vrakáči klíč a svoje zámky vymontovat a nechat přeskládat a namontovat zpět.

 

Přeskládání jednoho zámku stojí asi 400 Kč, takže dvoje dveře, kufr a zapalování. Montáž si udělej sám, jinak se nedoplatíš. Čas montáže odhaduji na 4 až 6 hodin, tedy asi 1800 až 2400 Kč. Na Partneru na dveřích se zámek vyndavá lehce - na dveřích zezadu, tedy v rámu je přelepka a pod ní imbus - povolíš a zámek vytáhneš. Kufr a zapalování nevím.

 

A pak čip imobilizéru. Buď si necháš naklonovat ten, co máš (asi 700 až 1100 Kč), a v autě necháš vymazat ten ztracený klíč (vymaže všechny a naučí jen ten jeden). Anebo koupíš druhý čip a naučíš ho do auta. Anebo ani nenecháš vymazat ten ztracený, prostě to riskneš.

Teď musíš sehnat rychle mnoho informací a rozhodnout se na řešení. Navštiv vícero klíčařství, ceny se liší až o 50%.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...