Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ŘJ xenonu?


rhinos

Recommended Posts

potřeboval jsem protáhnout auto přes STK a protože trochu blbla světla tak jsem dal auto do známého servisu.

Dneska jsem dostal info že na jednom z předních světel odešla řídící jednotka xenonu....nový je prý za 10 000 a repasovaný za 3500.

Co to vůbec je?Na infobou vidím jen startér...případně dá se sehnat levněji než je avízovaná cena?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

potřeboval jsem protáhnout auto přes STK a protože trochu blbla světla tak jsem dal auto do známého servisu.

Dneska jsem dostal info že na jednom z předních světel odešla řídící jednotka xenonu....nový je prý za 10 000 a repasovaný za 3500.

Co to vůbec je?Na infobou vidím jen startér...případně dá se sehnat levněji než je avízovaná cena?

jak ti blbly ty světla? Mně po nastartování svítí obě a vždycky po nějaké době mi jedno zhasne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no blbla:) ale spise vzadu...pry to tam bylo nejak vyzkratovane a pri oprave to asi dozkratovali az ke smrti RJ.

To zhasinani mi na druhem aute delalo take ale ted je to dobre tak nevim...koupil jsem kvuli tomu i novy xenon ale jeste ho tam nedal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...